Нада Сталетић

• Основне струковне студије: Виша електротехничка школа, Београд, Рачунарска техника [2004-2007]
  • Основне академске студије: Универзитет у Београду, Факултет организационих наука, Операциони менаџмент [2008-2012]
  • Докторске студије: Универзитет у Београду, Факултет организационих наука, Информациони системи и менаџмент [2014-]

Рођена у Пожаревцу. Основну школу и Гимназију завршила у Великом Градишту. Дипломирала на Вишој електротехничкој школи 2007. године на смеру Рачунарска техника, а потом и на Високој школи елетротехнике и рачунарства струковних студија, на истом смеру.
На Факултету организационих наука дипломирала 2013. године.
Докторске студије на Факултету организационих наука, смер Информациони системи и менаџмент, уписала 2014. године.

У Високој школи електротехнике и рачунарства струковних студија у Београду од 2008. године запослена је са пуним радним временом као сарадник.
У звање асистента у ужој стручној области Електронско пословање изабрана је 2014. године.

Објавила је више радова на конференцијама, националног и међународног значаја.
Коаутор приручника за лабораторијске вежбе из предмета Основи електронског пословања, Електронска трговина,  Електронско банкарство и Веб дизајн.

Од 2012. године секретар СП Електронско пословање, а од 2017. године секретар СП Информациони системи.

дипл. инж. Нада Сталетић слика

дипл. инж. Нада Сталетић