Страница од

Немања Јанковић

• Основне струковне студије: Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија у Београду, Аудио и видео технологије [2012-2015]
  • Специјалистичке струковне студије: Висока школа електротехнике и рачунарства стуковних студија у Београду, Мултимедијалне технологије и дигитална телевизија [2015-2016]

Немања Јанковић је рођен у Зајечару, 10. новембра 1993. године. Основну и средњу школу је завршио у Зајечару. Дипломирао на основним студијама, смер Аудио и видео технологије на Високој школи електротехнике и рачунарства струковних студија у Београду на предмету Снимање звука. Дипломирао на специјалистичким студијама, смер Мултимедијалне технологије и дигитална телевизија на Високој школи електротехнике и рачунарства струковних студија у Београду, на премету Снимање и продукција звука за медије.

Од 2015. године ради као студнет демонстратор на Високој школи електротехнике и рачунартва струковних студија у Београду.

Од 2016. године запослен као сарадник за практичну наставу на Високој школи електротехнике и рачунартва струковних студија у Београду .

У школи изводи практичну наставу на предметима: МИДИ и синтеза звука, Дизајн звучне слике, Музичка продукција, Музички инструменти, Дигитална телевизија, Teлевизијски системи и видео технологије, Озвучавање.

Активно се бави озвучавањем концерта као техничар на сцени, дизајнер звука за публику, дизајнер звука на сцени, менаџер на сцени.

Објављени радови и уџбеници

спец. струк. инж. Немања Јанковић слика