Spinner

Документ се учитава

ВИШЕР

Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија

Београд

Распоред испита за Октобар (2019/2020)

Остали рокови за школску годину

Претрага

Шифра Предмет Професор Датум Време Сала Пријаве
101507 Енглески језик мр Весна Јокановић 17.09.2020. 09:00 СД 4
120413 Технике високог напона др Александра Грујић 17.09.2020. 09:00 302 0
121107 Техника високог напона др Александра Грујић 17.09.2020. 09:00 302 4
140404 Елементи аутоматских система мр Милија Џекулић 17.09.2020. 09:00 106 0
140907 Елементи аутоматских система мр Милија Џекулић 17.09.2020. 09:00 106 3
100117 Немачки језик др Андреа Жерајић 17.09.2020. 09:00 105 0
150407 Базе података мр Милош Пејановић 17.09.2020. 09:00 402,403,409 28
150407 Базе података др Габријела Димић 17.09.2020. 09:00 402,409,403,607 16
181217 Производња енергије из отпада др Александра Грујић 17.09.2020. 13:00 302 0
141512 Системи стабилности, безбедности и комфора у возилима мр Милија Џекулић 17.09.2020. 13:00 ГСЛ 11
161707 Дигитална телевизија др Ивана Милошевић 17.09.2020. 13:00 112,109 27
110407 Анализа кола др Амела Зековић 17.09.2020. 13:00 СЛ 0
110211 Дигитални системи преноса др Амела Зековић 17.09.2020. 13:00 СЛ 4
150311 Релационе базе података мр Милош Пејановић 17.09.2020. 13:00 402,403,409 20
170517 Информациони системи мр Милош Пејановић 17.09.2020. 13:00 607 7
162707 Озвучавање др Филип Пантелић 17.09.2020. 13:00 106 15
317110 Управљање процесима др Вера Петровић 17.09.2020. 17:00 102 6
317105 Енергетски извори др Ивана Влајић-Наумовска 17.09.2020. 17:00 СЛ 4
150405 Објектно програмирање др Перица Штрбац 17.09.2020. 17:00 607,602 0
130807 Објектно програмирање 1 др Перица Штрбац 17.09.2020. 17:00 607,602 11
131107 Објектно програмирање 2 др Перица Штрбац 17.09.2020. 17:00 607,602 8
317215 Програмирање у интегрисаним технологијама др Перица Штрбац 17.09.2020. 17:00 607,602 0
317202 Педагогија др Ивица Радовановић 17.09.2020. 17:00 ГСЛ 2
111707 Енергетска електроника др Милан Мијалковић 18.09.2020. 09:00 106 15
100415 Електротехнички материјали и компоненте др Вера Петровић 18.09.2020. 09:00 102 0
101107 Електротехнички материјали и компоненте др Вера Петровић 18.09.2020. 09:00 102 2
130107 Архитектура и организација рачунара 1 др Драгана Прокин 18.09.2020. 09:00 403 3
120607 Нове енергетске технологије др Александра Грујић 18.09.2020. 09:00 302 2
130107 Архитектура и организација рачунара 1 др Милан Мијалковић 18.09.2020. 13:00 302 24
151207 Интернет програмирање др Мирослав Лутовац 18.09.2020. 13:00 607 2
120400 Стручна пракса мр Милија Џекулић 18.09.2020. 13:00 106 0
140307 Сензори и актуатори мр Милија Џекулић 18.09.2020. 13:00 106 4
101607 Стручна пракса мр Милија Џекулић 18.09.2020. 13:00 106 5
140111 Увод у дијагностику возила мр Милија Џекулић 18.09.2020. 13:00 106 0
140111 Основи дијагностике возила мр Милија Џекулић 18.09.2020. 13:00 106 2
СП Стручна пракса мр Милија Џекулић 18.09.2020. 13:00 106 13
170402 Основи телевизије др Ивана Милошевић 18.09.2020. 13:00 112,109 0
160307 Основи телевизије др Ивана Милошевић 18.09.2020. 13:00 112,109 4
101607 Стручна пракса др Ивана Милошевић 18.09.2020. 13:00 112,109 2
СП Стручна пракса др Ивана Милошевић 18.09.2020. 13:00 112,109 23
160507 Аудиоелектроника др Филип Пантелић 18.09.2020. 13:00 ГСД 10
100607 Вероватноћа и статистика др Александар Ђоковић 18.09.2020. 13:00 СД 20
150307 Рачунарска графика др Перица Штрбац 18.09.2020. 16:00 СЛ,СД 17
317212 Методика наставе електротехнике и рачунарства др Слободанка Ђенић 18.09.2020. 17:00 409 1
317106 Управљање квалитетом електричне енергије др Александра Грујић 18.09.2020. 17:00 СД 3
220711 Специјалне електричне инсталације др Саша Штаткић 18.09.2020. 17:00 304 0
317108 Интелигентне електроенергетске мреже др Саша Штаткић 18.09.2020. 17:00 304 8
317115 Специјалне електричне инсталације др Саша Штаткић 18.09.2020. 17:00 304 1
130407 Оперативни системи др Борислав Ђорђевић 19.09.2020. 09:00 112,109 0
130407 Оперативни системи 1 др Борислав Ђорђевић 19.09.2020. 09:00 112,109 0
130501 Оперативни системи 2 др Борислав Ђорђевић 19.09.2020. 09:00 112,109 1
151107 Оперативни системи 1 др Борислав Ђорђевић 19.09.2020. 09:00 112,109 11
151707 Оперативни системи 2 др Борислав Ђорђевић 19.09.2020. 09:00 112,109 9
130407 Оперативни системи 1 др Немања Мачек 19.09.2020. 09:00 304 0
151107 Оперативни системи 1 др Немања Мачек 19.09.2020. 09:00 304 8
170817 Безбедност и заштита информационих система др Немања Мачек 19.09.2020. 09:00 509,506 2
140217 Сигнали и системи др Емилија Кисић 19.09.2020. 09:00 СЛ,СД 34
130207 Архитектура и организација рачунара 2 др Габријела Димић 19.09.2020. 09:00 607,402,403 33
110412 Биомедицински уређаји др Александар Жорић 19.09.2020. 13:00 ГСЛ,ГСД 0
111607 Биомедицински уређаји др Александар Жорић 19.09.2020. 13:00 ГСЛ,ГСД 10
170419 Дизајн звучне слике др Зоран Максимовић 19.09.2020. 13:00 302 0
162007 Дизајн звучне слике др Зоран Максимовић 19.09.2020. 13:00 302 8
120807 Електране и разводна постројења др Саша Стојковић 19.09.2020. 13:00 406 21
101607 Стручна пракса др Перица Штрбац 19.09.2020. 13:00 607 3
130611 Стандардни кориснички интерфејси др Перица Штрбац 19.09.2020. 13:00 607 12
СП Стручна пракса др Перица Штрбац 19.09.2020. 13:00 607 9
180117 Еколошка регулатива др Дарко Радосављевић 19.09.2020. 13:00 105 2
180917 Управљање рециклажним процесима др Александра Боричић 19.09.2020. 13:00 510 2
317303 Аудио уређаји и системи др Соња Крстић 19.09.2020. 17:00 Аудио ст. 0
317303 Аудио уређаји и системи др Драган Новковић 19.09.2020. 17:00 Аудио ст. 0
141207 Електронски системи паљења и убризгавања др Александар Гркић 19.09.2020. 17:00 106 0
140311 Системи паљења и убризгавања у бензинским моторима др Александар Гркић 19.09.2020. 17:00 106 4
140411 Системи убризгавања у дизел моторима др Александар Гркић 19.09.2020. 17:00 106 4
240312 Директно убризгавање бензина др Александар Гркић 19.09.2020. 17:00 106 0
240512 Дијагностика система убризгавања дизел мотора др Александар Гркић 19.09.2020. 17:00 106 0
317104 Системи директног убризгавања бензина др Александар Гркић 19.09.2020. 17:00 106 0
317109 Дијагностика система убрузгавања дизел мотора др Александар Гркић 19.09.2020. 17:00 106 5
140311 Системи паљења и убризгавања у ото моторима др Александар Гркић 19.09.2020. 17:00 106 3
317317 Регулатива електронских комуникација др Татјана Цветковић 19.09.2020. 17:00 СД 0
317313 Комуникациони стандарди и технологије др Татјана Цветковић 19.09.2020. 17:00 СД 1
160401 Основи менаџмента др Живорад Васић 20.09.2020. 09:00 602 0
170307 Основи менаџмента др Живорад Васић 20.09.2020. 09:00 602 4
170311 Оперативни менаџмент др Живорад Васић 20.09.2020. 09:00 602 0
171717 Менаџмент др Живорад Васић 20.09.2020. 09:00 602 11
110414 Микроконтролери др Александар Жорић 20.09.2020. 13:00 ГСЛ 0
111307 Микроконтролери др Александар Жорић 20.09.2020. 13:00 ГСЛ 7
120207 Електрични мотори др Саша Стојковић 20.09.2020. 13:00 106 23
130417 Програмирање мобилних уређаја др Мирослав Лутовац 20.09.2020. 13:00 506,509 1
180417 Заштита од јонизујућег и нејонизујућег зрачења др Љиљана Гулан 20.09.2020. 13:00 510 0
180817 Рециклажне технологије др Марина Стаменовић 20.09.2020. 13:00 510 0
181317 Заштита животне средине др Владимир Павићевић 20.09.2020. 13:00 302 13
317216 Предузетништво и подстицаји у области електротехнике и рачунарства др Дејан Тошић 20.09.2020. 17:00 ГСЛ,ГСД 6
150611 Друштвене мреже мр Јелена Митић 20.09.2020. 17:00 607 7
150611 Анализа друштвених мрежа мр Јелена Митић 20.09.2020. 17:00 607 24
130410 Сигурност у рачунарским мрежама др Немања Мачек 20.09.2020. 17:00 509 0
131307 Сигурност у рачунарским мрежама др Немања Мачек 20.09.2020. 17:00 509 6
230111 Сигурност софтвера др Немања Мачек 20.09.2020. 17:00 509 0
130511 Заштита података др Немања Мачек 20.09.2020. 17:00 509 1
317208 Машинско учење др Немања Мачек 20.09.2020. 17:00 509 3
230611 Сигурност софтвера др Немања Мачек 20.09.2020. 17:00 509 0
171407 Пословна комуникација др Емилија Марковић 20.09.2020. 17:00 СД 17
317209 Психологија др Емилија Марковић 20.09.2020. 17:00 СД 1
150211 Објектно орјентисано пројектовање мр Јелена Митић 21.09.2020. 09:00 402,403,409 61
140207 Аутоматско управљање 1 др Емилија Кисић 21.09.2020. 09:00 302 24
100307 Инжењерска математика др Владимир Балтић 21.09.2020. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 48
100107 Математика 1 др Владимир Балтић 21.09.2020. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 6
100307 Инжењерска математика др Милољуб Албијанић 21.09.2020. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 79
150707 Дигиталне мултимедије 2 др Зоран Ћировић 21.09.2020. 13:00 402 0
150217 Пројектовање рачунарских игара др Зоран Ћировић 21.09.2020. 13:00 402,403 10
120409 Дистрибуција и продаја електричне енергије др Александра Грујић 21.09.2020. 13:00 302,304 0
121207 Дистрибуција и тржиште електричне енергије др Александра Грујић 21.09.2020. 13:00 302,304 3
162507 Мултимедијална продукција мр Драган Димчић 21.09.2020. 13:00 310 8
110403 Телекомуникације др Славица Маринковић 21.09.2020. 13:00 ГСЛ,ГСД 0
101607 Стручна пракса др Славица Маринковић 21.09.2020. 13:00 ГСЛ,ГСД 4
110707 Телекомуникације др Славица Маринковић 21.09.2020. 13:00 ГСЛ,ГСД 10
130211 Комуникациони системи др Славица Маринковић 21.09.2020. 13:00 ГСЛ,ГСД 1
110317 Основи телекомуникација др Славица Маринковић 21.09.2020. 13:00 ГСЛ,ГСД 1
СП Стручна пракса др Славица Маринковић 21.09.2020. 13:00 ГСЛ,ГСД 11
180412 Електронско банкарство др Бранимир Тренкић 21.09.2020. 13:00 406 0
171707 Електронско банкарство др Бранимир Тренкић 21.09.2020. 13:00 406 11
170411 Регулатива у е-пословању др Бранимир Тренкић 21.09.2020. 13:00 406 1
170422 Акустички дизајн просторија др Драган Новковић 21.09.2020. 13:00 106 0
161107 Акустички дизајн просторија др Драган Новковић 21.09.2020. 13:00 106 0
180617 Заштита од буке и вибрација др Драган Новковић 21.09.2020. 13:00 106 0
161107 Акустички дизајн просторија и заштита од буке др Драган Новковић 21.09.2020. 13:00 106 2
240612 Хибридна и електро возила др Милан Мијалковић 21.09.2020. 17:00 105 0
317206 Дигитални сигнал процесори др Милан Мијалковић 21.09.2020. 17:00 105 3
317112 Хибридна и електро возила др Милан Мијалковић 21.09.2020. 17:00 105 1
180107 Пројектовање електронских кола др Драгана Прокин 21.09.2020. 17:00 204 0
317102 Пројектовање електронских уређаја др Драгана Прокин 21.09.2020. 17:00 204 14
110406 Дигиталне телекомуникације др Славица Маринковић 21.09.2020. 17:00 ГСЛ,ГСД 0
111007 Дигиталне телекомуникације др Славица Маринковић 21.09.2020. 17:00 ГСЛ,ГСД 0
180407 Мерни информациони системи др Мирослав Лутовац 21.09.2020. 17:00 203 0
317315 Телекомуникациона мерења др Мирослав Лутовац 21.09.2020. 17:00 203 0
317117 Мерни информациони системи др Мирослав Лутовац 21.09.2020. 17:00 203 4
130607 Програмски језици др Слободанка Ђенић 22.09.2020. 09:00 409,402,403 46
120415 Релејна заштита др Саша Стојковић 22.09.2020. 09:00 406 0
120211 Релејна заштита др Саша Стојковић 22.09.2020. 09:00 406 7
160107 Основи акустике др Драган Новковић 22.09.2020. 09:00 106 3
100507 Дискретна математика др Владимир Балтић 22.09.2020. 09:00 СЛ,СД 39
120407 Електрични погони др Милан Мијалковић 22.09.2020. 13:00 106 0
121007 Електрични погони др Милан Мијалковић 22.09.2020. 13:00 106 18
150511 Технологије за електронско учење др Слободанка Ђенић 22.09.2020. 13:00 409,402 5
140409 Роботика др Вељко Поткоњак 22.09.2020. 13:00 102 0
141407 Роботика и аутоматизација др Вељко Поткоњак 22.09.2020. 13:00 102 8
240712 Роботика др Вељко Поткоњак 22.09.2020. 13:00 102 0
120411 Основи електроенергетике др Ивана Влајић-Наумовска 22.09.2020. 13:00 СЛ,СД 0
120107 Основи електроенергетике др Ивана Влајић-Наумовска 22.09.2020. 13:00 СЛ,СД 32
111207 Мобилне телекомуникације др Славица Маринковић 22.09.2020. 13:00 ГСД 12
170416 Музичка продукција др Драган Новковић 22.09.2020. 13:00 ГСЛ 0
162207 Музичка продукција др Драган Новковић 22.09.2020. 13:00 ГСЛ 7
160807 Телевизијски системи и видео технологије др Ивана Милошевић 22.09.2020. 13:00 112,109 18
150411 Функционално програмирање др Перица Штрбац 22.09.2020. 13:00 607,602 30
150402 Увод у објектно програмирање др Светлана Штрбац-Савић 22.09.2020. 16:00 607,509,506,602 0
150207 Увод у објектно програмирање др Светлана Штрбац-Савић 22.09.2020. 16:00 607,509,506,602 68
140211 Електричне машине на возилима мр Милија Џекулић 22.09.2020. 17:00 106 0
240312 Директно убризгавање бензина мр Милија Џекулић 22.09.2020. 17:00 106 0
151907 Основи информационих технологија др Слободанка Ђенић 23.09.2020. 09:00 409,402 8
100417 Електроника др Славица Маринковић 23.09.2020. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 0
110107 Електроника др Славица Маринковић 23.09.2020. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 18
110207 Основи електронике др Славица Маринковић 23.09.2020. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 8
161007 Студијска аудиотехника др Драган Новковић 23.09.2020. 09:00 106 1
170107 Интернет сервиси мр Милош Пејановић 23.09.2020. 09:00 607 7
110107 Електроника др Дејан Благојевић 23.09.2020. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 8
150711 Увод у Интернет технологије др Зоран Ћировић 23.09.2020. 13:00 402,403,409 32
120407 Високонапонски апарати др Саша Стојковић 23.09.2020. 13:00 406 10
130507 Микрорачунари др Горан Дикић 23.09.2020. 13:00 102 8
130111 Алгоритми и структуре података др Светлана Штрбац-Савић 23.09.2020. 13:00 СД,СЛ 40
170415 Студијска и ванстудијска ТВ продукција др Ивана Милошевић 23.09.2020. 13:00 302 0
162107 Студијска и ванстудијска телевизијска продукција др Ивана Милошевић 23.09.2020. 13:00 302 4
260211 Телевизијска продукција др Ивана Милошевић 23.09.2020. 13:00 302 0
110401 Аналогна електроника др Амела Зековић 23.09.2020. 13:00 ГСЛ 0
110507 Аналогна електроника др Амела Зековић 23.09.2020. 13:00 ГСЛ 8
111407 Специјална електронска кола др Амела Зековић 23.09.2020. 13:00 ГСЛ 3
180307 Компресија видео и аудио сигнала др Амела Зековић 23.09.2020. 13:00 ГСЛ 0
317301 Компресија аудио и видео сигнала др Амела Зековић 23.09.2020. 13:00 ГСЛ 0
180317 Управљање електронским и електричним отпадом др Емилија Кисић 23.09.2020. 13:00 302 0
130217 Вештачка интелигенција др Емилија Кисић 23.09.2020. 13:00 302 24
317309 Системи за аудио и видео продукцију др Соња Крстић 23.09.2020. 17:00 Аудио ст. 0
190108 Пројектовање информационих система др Синиша Илић 23.09.2020. 17:00 509 0
190208 Пројектовање софтвера др Синиша Илић 23.09.2020. 17:00 509 0
317203 Објектно оријентисана анализа и дизајн др Синиша Илић 23.09.2020. 17:00 509 7
317205 Пројектовање информационих система др Синиша Илић 23.09.2020. 17:00 509 8
317314 Пројектовање студија др Драган Новковић 23.09.2020. 17:00 Аудио ст. 0
317304 Видео уређаји и системи др Ивана Милошевић 23.09.2020. 17:00 Аудио ст. 0
317309 Системи за аудио и видео продукцију др Ивана Милошевић 23.09.2020. 17:00 Аудио ст. 0
317314 Пројектовање студија др Ивана Милошевић 23.09.2020. 17:00 Аудио ст. 0
130117 Увод у рачунарство у облаку др Немања Мачек 23.09.2020. 17:00 409 11
130307 Основи програмирања др Слободанка Ђенић 24.09.2020. 09:00 409,402,403,509 60
101407 Основи информатике и рачунарства др Вера Петровић 24.09.2020. 09:00 СД 23
140707 Мерења 1 др Драгана Прокин 24.09.2020. 09:00 607 14
141007 Мерења 2 др Драгана Прокин 24.09.2020. 09:00 607 7
150411 Рачунарске мреже др Бранимир Тренкић 24.09.2020. 09:00 112,109 0
130707 Рачунарске мреже др Бранимир Тренкић 24.09.2020. 09:00 112,109 16
110117 Интернет комуникације др Бранимир Тренкић 24.09.2020. 09:00 112,109 8
170501 Музички инструменти др Соња Крстић 24.09.2020. 13:00 106 0
161307 Музички инструменти др Соња Крстић 24.09.2020. 13:00 106 17
130406 Микропроцесорски софтвер др Милан Мијалковић 24.09.2020. 13:00 302 0
150607 Микропроцесорски софтвер др Милан Мијалковић 24.09.2020. 13:00 302 11
150107 Дигиталне мултимедије мр Александар Кајевић 24.09.2020. 13:00 ГСД 12
131007 Интернет протоколи и технологије др Славица Маринковић 24.09.2020. 13:00 109 14
171807 Пословни софтвер др Светлана Штрбац-Савић 24.09.2020. 13:00 509 0
101607 Стручна пракса др Светлана Штрбац-Савић 24.09.2020. 13:00 509 3
СП Стручна пракса др Светлана Штрбац-Савић 24.09.2020. 13:00 509 16
170617 Пословни софтвер др Светлана Штрбац-Савић 24.09.2020. 13:00 509 3
170410 Компјутерска анимација 1 др Марина Кецман 24.09.2020. 13:00 310 0
161407 Компјутерска анимација др Марина Кецман 24.09.2020. 13:00 310 6
161407 Компјутерска анимација 1 др Марина Кецман 24.09.2020. 13:00 310 11
170411 Телекомуникациони сервиси и технологије др Амела Зековић 24.09.2020. 13:00 СЛ 8
170317 Интернет интелигентних уређаја др Амела Зековић 24.09.2020. 13:00 СЛ 0
110411 Телекомуникациони сервиси и технологије др Амела Зековић 24.09.2020. 13:00 СЛ 4
170317 Интернет интелигентних уређаја др Градимир Вукчевић 24.09.2020. 13:00 СЛ 0
130307 Основи програмирања др Светлана Штрбац-Савић 24.09.2020. 15:00 402,403,409 31
120400 Стручна пракса др Вера Петровић 24.09.2020. 17:00 СД 0
317218 Методе истраживања др Вера Петровић 24.09.2020. 17:00 СД 1
3172СП1 Стручна пракса 1 др Вера Петровић 24.09.2020. 17:00 СД 1
3172СП2 Стручна пракса 2 др Вера Петровић 24.09.2020. 17:00 СД 0
3172ПИР Примењени истраживачки рад др Вера Петровић 24.09.2020. 17:00 СД 7
3173СП1 Стручна пракса 1 др Вера Петровић 24.09.2020. 17:00 СД 0
3173СП2 Стручна пракса 2 др Вера Петровић 24.09.2020. 17:00 СД 0
3173ПИР Примењени истраживачки рад др Вера Петровић 24.09.2020. 17:00 СД 0
3171СП1 Стручна пракса 1 др Вера Петровић 24.09.2020. 17:00 СД 4
3171СП2 Стручна пракса 2 др Вера Петровић 24.09.2020. 17:00 СД 1
3171ПИР Примењени истраживачки рад др Вера Петровић 24.09.2020. 17:00 СД 3
220311 Информационе технологије у електроенергетици др Саша Стојковић 24.09.2020. 17:00 602 0
317114 Рачунарско пројектовање електричних постројења др Саша Стојковић 24.09.2020. 17:00 602 2
317218 Методе истраживања др Мирослав Лутовац 24.09.2020. 17:00 СД 10
3172СП1 Стручна пракса 1 др Мирослав Лутовац 24.09.2020. 17:00 СД 10
3172СП2 Стручна пракса 2 др Мирослав Лутовац 24.09.2020. 17:00 СД 4
3172ПИР Примењени истраживачки рад др Мирослав Лутовац 24.09.2020. 17:00 СД 9
3173СП1 Стручна пракса 1 др Мирослав Лутовац 24.09.2020. 17:00 СД 0
3173СП2 Стручна пракса 2 др Мирослав Лутовац 24.09.2020. 17:00 СД 3
3173ПИР Примењени истраживачки рад др Мирослав Лутовац 24.09.2020. 17:00 СД 3
3171СП1 Стручна пракса 1 др Мирослав Лутовац 24.09.2020. 17:00 СД 7
3171СП2 Стручна пракса 2 др Мирослав Лутовац 24.09.2020. 17:00 СД 2
3171ПИР Примењени истраживачки рад др Мирослав Лутовац 24.09.2020. 17:00 СД 6
317204 Пројектовање софтверских заштитних механизама др Градимир Вукчевић 24.09.2020. 17:00 109 3
170413 Снимање звука др Соња Крстић 25.09.2020. 09:00 106 0
161807 Снимање звука др Соња Крстић 25.09.2020. 09:00 106 2
160807 Снимање звука др Соња Крстић 25.09.2020. 09:00 106 11
130907 Интеракција човек - рачунар др Зоран Ћировић 25.09.2020. 09:00 402,403,409 52
120707 Електрични трансформатори и генератори др Саша Стојковић 25.09.2020. 09:00 302 27
150503 Апликативни софтвер др Ивана Влајић-Наумовска 25.09.2020. 09:00 607 0
101307 Апликативни софтвер др Ивана Влајић-Наумовска 25.09.2020. 09:00 607 37
110402 Импулсна електроника др Горан Дикић 25.09.2020. 09:00 ГСД 0
110907 Дигитална електроника др Горан Дикић 25.09.2020. 09:00 ГСД 1
111907 Дигитална интегрисана електроника др Горан Дикић 25.09.2020. 09:00 ГСД 1
110607 Импулсна електроника др Горан Дикић 25.09.2020. 09:00 ГСД 0
150503 Апликативни софтвер мр Јелена Митић 25.09.2020. 09:00 607 0
101307 Апликативни софтвер мр Јелена Митић 25.09.2020. 09:00 607 38
141307 Управљање у реалном времену др Вера Петровић 25.09.2020. 13:00 102 23
170807 Бизнис план за е-пословање др Дејан Тошић 25.09.2020. 13:00 406 2
170807 Бизнис план др Дејан Тошић 25.09.2020. 13:00 406 10
150414 Програмирање апликација база података др Зоран Ћировић 25.09.2020. 17:00 402 0
190508 Програмирање апликација база података др Зоран Ћировић 25.09.2020. 17:00 402 0
317210 Програмирање апликација база података др Зоран Ћировић 25.09.2020. 17:00 402 1
317306 Дигиталне радио и ТВ технологије др Миле Петровић 25.09.2020. 17:00 406 1
317311 Системи и технологије за емитовање сигнала др Миле Петровић 25.09.2020. 17:00 406 0
317111 Процесирање сигнала др Мирослав Лутовац 25.09.2020. 17:00 203 1
317306 Дигиталне радио и ТВ технологије др Драган Новковић 25.09.2020. 17:00 406 1
150407 Интелигентне рачунарске технологије др Горан Шимић 25.09.2020. 17:00 СД 0
131207 Софтверско инжењерство др Горан Шимић 25.09.2020. 17:00 СД 18
151507 Интелигентне рачунарске технологије др Горан Шимић 25.09.2020. 17:00 СД 0
151507 Интелигентни системи и технологије др Горан Шимић 25.09.2020. 17:00 СД 15
100414 Физика др Владимир Павловић 25.09.2020. 17:00 106 0
101207 Физика др Владимир Павловић 25.09.2020. 17:00 106 3
317211 Big Data инфраструктуре и сервиси др Габријела Димић 25.09.2020. 17:00 409,403 11
100413 Електротехника др Соња Крстић 26.09.2020. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 0
101007 Електротехника др Соња Крстић 26.09.2020. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 105
120400 Стручна пракса др Александра Грујић 26.09.2020. 09:00 406 0
121607 Обновљиви извори енергије др Александра Грујић 26.09.2020. 09:00 406 10
101607 Стручна пракса др Александра Грујић 26.09.2020. 09:00 406 3
СП Стручна пракса др Александра Грујић 26.09.2020. 09:00 406 12
120406 Електричне инсталације и осветљење др Ивана Влајић-Наумовска 26.09.2020. 09:00 302,304 0
120907 Електричне инсталације и осветљење др Ивана Влајић-Наумовска 26.09.2020. 09:00 302,304 23
120111 Дизајн електричног осветљења др Ивана Влајић-Наумовска 26.09.2020. 09:00 302,304 10
120111 Пројектовање електричног осветљења др Ивана Влајић-Наумовска 26.09.2020. 09:00 302,304 20
171007 Веб дизајн др Светлана Штрбац-Савић 26.09.2020. 09:00 607 44
130317 Меко рачунарство мр Милош Пејановић 26.09.2020. 09:00 402,403 4
101007 Електротехника др Александра Грујић 26.09.2020. 13:00 302,304 42
140407 Мотори и моторна возила др Сретен Перић 26.09.2020. 13:00 106 0
140807 Одржавање мотора и моторних возила др Сретен Перић 26.09.2020. 13:00 106 0
140407 Мотори са унутрашњим сагоревањем др Сретен Перић 26.09.2020. 13:00 106 0
140807 Моторна возила др Сретен Перић 26.09.2020. 13:00 106 1
190808 Перформансе дискова и система датотека др Борислав Ђорђевић 26.09.2020. 17:00 402,403 0
230411 Технике виртуелизације др Борислав Ђорђевић 26.09.2020. 17:00 402,403 0
317201 Системи за складиштење података др Борислав Ђорђевић 26.09.2020. 17:00 402,403 1
317213 Виртуелизација у рачунарству у облаку др Борислав Ђорђевић 26.09.2020. 17:00 402,403 0
230411 Технике виртуелизације и рачунарство у облаку др Борислав Ђорђевић 26.09.2020. 17:00 402,403 0
101607 Стручна пракса мр Јелена Митић 26.09.2020. 17:00 402,403 13
СП Стручна пракса мр Јелена Митић 26.09.2020. 17:00 402,403 25
150177 Тестирање софтвера мр Јелена Митић 26.09.2020. 17:00 402,403 30
171307 Електронска трговина др Светлана Штрбац-Савић 27.09.2020. 09:00 506 2
170417 Електронска трговина др Светлана Штрбац-Савић 27.09.2020. 09:00 506 18
317217 Дидактика др Јелена Круљ Драшковић 27.09.2020. 11:00 510 6
150410 Технике визуелног програмирања др Зоран Ћировић 27.09.2020. 13:00 402,403 0
151307 Технике визуелног програмирања др Зоран Ћировић 27.09.2020. 13:00 402,403 53
120402 Елементи електроенергетских система др Ивана Влајић-Наумовска 27.09.2020. 13:00 СД 0
120307 Елементи електроенергетских система др Ивана Влајић-Наумовска 27.09.2020. 13:00 СД 10
170409 Основи анимације др Марина Кецман 27.09.2020. 13:00 310 0
160907 Основи анимације др Марина Кецман 27.09.2020. 13:00 310 13
151607 Сигурност информационих система др Немања Мачек 27.09.2020. 13:00 506,509 17
317113 Пројектовање и извођење аутоматизованих система др Горан Дикић 27.09.2020. 17:00 102 1
260611 Мултимедијална постпродукција др Марина Кецман 27.09.2020. 17:00 310 0
317305 Интерактивна мултимедија др Марина Кецман 27.09.2020. 17:00 310 1
317310 Мултимедијална постпродукција др Марина Кецман 27.09.2020. 17:00 310 4
260411 Интерактивне мултимедије др Марина Кецман 27.09.2020. 17:00 310 0
170717 Анализа података мр Милош Пејановић 27.09.2020. 17:00 607 0
140403 Аутоматско управљање 2 др Горан Дикић 28.09.2020. 09:00 СЛ 0
140607 Аутоматско управљање 2 др Горан Дикић 28.09.2020. 09:00 СЛ 10
180407 Интернет маркетинг др Милица Јевремовић 28.09.2020. 09:00 602 0
170407 Маркетинг др Милица Јевремовић 28.09.2020. 09:00 602 12
170907 Интернет маркетинг др Милица Јевремовић 28.09.2020. 09:00 602 0
170917 Интернет маркетинг др Милица Јевремовић 28.09.2020. 09:00 602 16
150507 Рачунари и периферије др Градимир Вукчевић 28.09.2020. 09:00 509,506 11
100207 Математика 2 др Владимир Балтић 28.09.2020. 09:00 СД 2
100207 Виша математика др Владимир Балтић 28.09.2020. 09:00 СД 11
180410 Менаџмент продаје др Милица Јевремовић 28.09.2020. 10:00 602 0
171507 Менаџмент продаје др Милица Јевремовић 28.09.2020. 10:00 602 0
170111 Менаџмент продаје др Милица Јевремовић 28.09.2020. 10:00 602 11
180217 Еколошки менаџмент др Милица Јевремовић 28.09.2020. 10:00 602 6
180401 Економика бизниса др Милица Јевремовић 28.09.2020. 11:00 602 0
172007 Економика бизниса др Милица Јевремовић 28.09.2020. 11:00 602 8
170117 Електронско пословање др Дејан Тошић 28.09.2020. 13:00 406 7
110413 Програмабилна логичка кола др Драгана Прокин 28.09.2020. 13:00 403 0
111807 Програмабилна логичка кола др Драгана Прокин 28.09.2020. 13:00 403 9
210113 Програмабилни дигитални системи др Драгана Прокин 28.09.2020. 13:00 403 0
160707 Технике снимања слике мр Александар Кајевић 28.09.2020. 13:00 ГСД 2
161207 Дизајн штампе мр Александар Кајевић 28.09.2020. 13:00 ГСД 0
161207 Дигитални дизајн публикација мр Александар Кајевић 28.09.2020. 13:00 ГСД 4
160217 Дизајн штампе мр Александар Кајевић 28.09.2020. 13:00 ГСД 0
160117 Камера мр Александар Кајевић 28.09.2020. 13:00 ГСД 1
170417 Видео продукција мр Драган Димчић 28.09.2020. 13:00 310 0
161907 Видео продукција мр Драган Димчић 28.09.2020. 13:00 310 21
120408 Одржавање електроенергетских уређаја др Јован Микуловић 28.09.2020. 13:00 302 0
121707 Одржавање електроенергетских уређаја др Јован Микуловић 28.09.2020. 13:00 302 12
130411 Напредне архитектуре рачунара др Синиша Минић 28.09.2020. 13:00 602 2
172207 Спољнотрговинско пословање др Иван Никчевић 28.09.2020. 13:00 510 0
181117 Одрживи развој др Александра Боричић 28.09.2020. 13:00 406 3
130311 Програмирање веб апликација др Габријела Димић 28.09.2020. 13:00 509,409 42
317107 Дигитални системи у програмабилној логици др Драгана Прокин 28.09.2020. 15:00 403 5
160404 Управљање производњом др Живорад Васић 28.09.2020. 17:00 607 0
160405 Управљање пројектима и инвестицијама др Живорад Васић 28.09.2020. 17:00 607 0
172107 Управљање пројектима и инвестицијама др Живорад Васић 28.09.2020. 17:00 607 11
171207 Управљање производњом и услугама др Живорад Васић 28.09.2020. 17:00 607 3
170511 Предузетништво др Живорад Васић 28.09.2020. 17:00 607 5
172107 Управљање пројектима др Живорад Васић 28.09.2020. 17:00 607 27
151407 Интеграција софтверских технологија др Зоран Ћировић 28.09.2020. 17:00 402,403 35
110111 Комуникационе мреже др Бранимир Тренкић 28.09.2020. 17:00 112,109 3
317207 Протоколи и технологије бежичних система др Бранимир Тренкић 28.09.2020. 17:00 112,109 1
317302 Дигитални комуникациони системи др Бранимир Тренкић 28.09.2020. 17:00 112,109 1
317312 Мултимедијални интернет пренос др Бранимир Тренкић 28.09.2020. 17:00 112,109 0
120412 Електронски претварачи снаге др Жељко Деспотовић 28.09.2020. 17:00 302 0
120507 Електрични претварачи снаге др Жељко Деспотовић 28.09.2020. 17:00 302 16
220511 Управљање електроенергетским претварачима др Жељко Деспотовић 28.09.2020. 17:00 302 0
220211 Мониторинг и дијагностика електричних машина др Жељко Деспотовић 28.09.2020. 17:00 302 0
180517 Савремене методе пречишћавања ваздуха у индустрији др Жељко Деспотовић 28.09.2020. 17:00 302 1
317101 Пројектовање електроенергетских претварача др Жељко Деспотовић 28.09.2020. 17:00 302 6
170717 Анализа података др Милица Јевремовић 28.09.2020. 17:00 602 1
181417 Физичко-хемијски процеси у рециклажним технологијама др Зоранка Малешевић 28.09.2020. 17:00 510 0
100419 Механика др Љиљана Пецић 29.09.2020. 10:00 105 0
140107 Механика др Љиљана Пецић 29.09.2020. 10:00 105 7
© 2019 Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија, Београд
Војводе Степе 283, office@viser.edu.rs, +381 11 2471 099