Владимир Јаковљевић

• Основне академске студије: Математички факултет у Београду, Теоријска математика и примене [од 2011. до 2015.]
  • Мастер академске студије: Математички факултет у Београду, Астрономија и механика [од 2015. до 2016.]

Јаковљевић Владимир, мастер математичар, сарадник у настави. У радном односу у школи од октобра 2018. године.

Рођен је 1992. године у Краљеву.

Дипомирао је на математичком факултету у Београду 2015. године на студијском програму Математика, модул Теоријска математика и примене. На истом факултету је 2016 завршио и мастер студије на студијском програму Математика, модул Математика са темом мастер рада: Принцип еквиваленције у Општој теорији релативности. На математичком факултету је студент докторских студија на студијском програму Математика, модул Комплексна анализа.

дипл. мат. Владимир Јаковљевић слика

дипл. мат. Владимир Јаковљевић