Vladimir Jakovljević

• Osnovne akademske studije: Matematički fakultet u Beogradu, Teorijska matematika i primene [od 2011. do 2015.]
  • Master akademske studije: Matematički fakultet u Beogradu, Astronomija i mehanika [od 2015. do 2016.]

Jakovljević Vladimir, master matematičar, saradnik u nastavi. U radnom odnosu u školi od oktobra 2018. godine.

Rođen je 1992. godine u Kraljevu.

Dipomirao je na matematičkom fakultetu u Beogradu 2015. godine na studijskom programu Matematika, modul Teorijska matematika i primene. Na istom fakultetu je 2016 završio i master studije na studijskom programu Matematika, modul Matematika sa temom master rada: Princip ekvivalencije u Opštoj teoriji relativnosti. Na matematičkom fakultetu je student doktorskih studija na studijskom programu Matematika, modul Kompleksna analiza.

BSc Vladimir Jakovljević slika

BSc Vladimir Jakovljević