Ивана Стевановић

• Основне струковне студије: Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија, Електроника и телекомуникације [2017 - 2021]

Средњу школу "Техничка ПТТ школа", смер: Електротехничар телекомуникација, завршила 2017. године у Београду. Дипломирала у априлу 2021. године на основним студијама Високе школе електротехнике и рачунарства струковних студија, код професорке др Амела Зековић на тему: "Мерачи нивоа снаге и спектрални анализатори за оптичке системе ". Након тога уписала мастер студије на Академији техничко-уметничких струковних студија у Београду; Студијски програм: Електротехничко инжењерство.

Од јануара 2023. године запослена на Академији техничко-уметничких струковних студија у Београд, одсек Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија као сарадник у настави.

Научни рад на међународној конференцији

1. Marko Milivojčević, Filip Pantelić, Nenad Tolić, Ivana Stevanović, Performance analysis of NE5532 and LME49720 operational amplifiers in magnetic movement cartridge turntable preamplifier, International Multidisciplinary Conference "Challenges of Contemporary Higher Education" - CCHE 2024, Kopaonik 2024

струк. инж. Ивана Стевановић слика

струк. инж. Ивана Стевановић