Мартина Николић

• Основне струковне студије: Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија, Нове рачунарске технологије [2013-2017]
  • Мастер струковне студије: Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија, Рачунарско инжењерство [2017-]

Рођена 15. априла 1994. године у Пироту.

Основну школу "8. септембар" је завршила у Пироту, као и Гимназију.

2017. је завршила основне струковне студије на Високој школи електротехнике и рачунарства струковних студија, смер Нове рачунарске технологије.

2017. је завршила једногодишње усавршавање на IT Academy, одсек Design&Multimedia, смер Print&Graphic Design.

Октобра 2017. године уписује мастер струковне студије на Високој школи електротехнике и рачунарства струковних студија, смер Рачунарско инжењерство.

Од октобра 2015. године учествује у извођењу вежби као демонстратор на предметима: Увод у објектно програмирање, Интеракција човек-рачунар, Увод у интернет технологије, Дигиталне мултимедије 2 и Технологије за електронско учење.

Од 2018. ради као сарадник у настави на Високој школи електротехнике и рачунарства струковних студија.

Сертификати: Unity Certified Developer

Објављени радови и уџбеници