Dokument se učitava

Belgrade

Martina Nikolić

Obrazovanje

• Osnovne strukovne studije: Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, Nove računarske tehnologije [2013-2017]
  • Master strukovne studije: Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, Računarsko inženjerstvo [2017-]

Biografija

Rođena 15. aprila 1994. godine u Pirotu.

Osnovnu školu "8. septembar" je završila u Pirotu, kao i Gimnaziju.

2017. je završila osnovne strukovne studije na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, smer Nove računarske tehnologije.

2017. je završila jednogodišnje usavršavanje na IT Academy, odsek Design&Multimedia, smer Print&Graphic Design.

Oktobra 2017. godine upisuje master strukovne studije na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, smer Računarsko inženjerstvo.

Od oktobra 2015. godine učestvuje u izvođenju vežbi kao demonstrator na predmetima: Uvod u objektno programiranje, Interakcija čovek-računar, Uvod u internet tehnologije, Digitalne multimedije 2 i Tehnologije za elektronsko učenje.

Od 2018. radi kao saradnik u nastavi na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija.

Sertifikati: Unity Certified Developer

eng. Martina Nikolić slika