Марија Митровић

• Основне струковне студије: Академија техничко-уметничких струковних студија у Београду; Одсек - Висока школа електротехнике и рачунарства, Еколошки инжењеринг [2017 - 2020]
  • Мастер струковне студије: Академија техничких струковних студија у Београду; Одсек за саобраћај, машинство и инжењерство заштите, Заштита животне средине и заштита на раду; Модул: Безбедност и здравље на раду [2020 - ]

Рођена у Пожеги, 1998. године.

Средњу школу "Техничка ПТТ школа", смер: Електротехничар телекомуникација, завршила 2017. године у Београду. Дипломирала у септембру 2020. године на основним студијама Високе школе електротехнике и рачунарства струковних студија, код професорке др Александра Грујић на тему: "Предикција производње електричне енергије из фотонапонске електрене снаге 100kW у околини Пожеге ". Након тога уписала мастер студије на Академији техничких струковних студија у Београду; Одсек за саобраћај, машинство и инжењерство заштите, смер: Заштита животне средине и заштита на раду; Модул: Безбедност и здравље на раду.

Од новембра 2020. године запослена на Високој школи електротехнике и рачунарства струковних студија као сарадник у настави.

инж. Марија Митровић слика

инж. Марија Митровић