Ђорђе Стокић

-> Рођен 28.04.1998. године у Пожаревцу.

-> 2017. године завршио Пожаревачку гимназију.

-> Од 2017. године до 2020. похађао основне струковне студије на Високој школи електротехнике и рачунарства.

-> Од 2021. године до 2023 похађао мастер струковне студије на Високој школи електротехнике и рачунарства

-> У току студирања учествовао на:

1. Развијању прототипа сензора за удаљену контролу светла Colimet. (Презентована идеја у Научно технолошком парку  у оквиру Raising starts програма и на Karlsruhe Institute of Technology)

2. Члан студентског парламента, организација студентских путовања.

3. Креирању интернет презентације и платформе за међународну сарадњу спасиоца и ватрогасаца под покровитељством Европске уније.

4. Развијању и тестирању идеје платформе за помоћ психолозима у Србији. (Презентована идеја у Научно технолошком парку  у оквиру ParkUP! програма)

5. Похађао Cisco академију на Високој школи електоретхнике и рачунарства.

-> Сигурност у информационим системима, Безбедност и заштита информационих система, Оперативни системи 1, Оперативни системи 2, Рачунарске мреже...