Đorđe Stokić

-> Rođen 28.04.1998. godine u Požarevcu.

-> 2017. godine završio Požarevačku gimnaziju.

-> Od 2017. godine do 2020. pohađao osnovne strukovne studije na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva.

-> Od 2021. godine do 2023 pohađao master strukovne studije na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva

-> U toku studiranja učestvovao na:

1. Razvijanju prototipa senzora za udaljenu kontrolu svetla Colimet. (Prezentovana ideja u Naučno tehnološkom parku  u okviru Raising starts programa i na Karlsruhe Institute of Technology)

2. Član studentskog parlamenta, organizacija studentskih putovanja.

3. Kreiranju internet prezentacije i platforme za međunarodnu saradnju spasioca i vatrogasaca pod pokroviteljstvom Evropske unije.

4. Razvijanju i testiranju ideje platforme za pomoć psiholozima u Srbiji. (Prezentovana ideja u Naučno tehnološkom parku  u okviru ParkUP! programa)

5. Pohađao Cisco akademiju na Visokoj školi elektorethnike i računarstva.

-> Sigurnost u informacionim sistemima, Bezbednost i zaštita informacionih sistema, Operativni sistemi 1, Operativni sistemi 2, Računarske mreže...