Владимир Церић

• Основне струковне студије: Виша електротехничка школа, Аудио и ТВ технологије [2006]
  • Основне академске студије: Факултет за информатику и менаџмент, Рачунарска графика и дизајн [2009]
  • Мастер академске студије: Универзитет уметности у Београду, Интердисциплинарне студије: Теорија уметности и медија  [2011]
  • Докторске студије: Универзитет уметности у Београду, Факултет драмских уметности, Теорија драмских уметности, медија и културе  [2022]

Рођен 8. децембра 1983. године у Београду. Запослен у Академији техничко-уметничких струковних студија (раније ВИШЕР и ВЕТШ ) од маја 2006. године.

Наставник на предметима: Видео продукција, Мултимедијална продукција, Стручна пракса

Изводи практичну наставу на предметима: Музички инструменти, Видео продукција, Мултимедијална продукција, Системи за аудио и видео прдукцију (мастер студије), Пројектовање студија (мастер студије).

Коаутор приручника из предмета: Музички инструменти, Дигитална телевизија и Видео продукција.

Учешће на међународним конференцијама: Београд, Јахорина (БиХ), Сибињ (Румунија), Клуж-Напока (Румунија), Истанбул (Турска), Дубровник (Хрватска), Загреб (Хрватска), Монополи (Италија).

др Владимир Церић слика

др Владимир Церић