Vladimir Cerić

• Osnovne strukovne studije: Viša elektrotehnička škola, Audio i TV tehnologije [2006]
  • Osnovne akademske studije: Fakultet za informatiku i menadžment, Računarska grafika i dizajn [2009]
  • Master akademske studije: Univerzitet umetnosti u Beogradu, Interdisciplinarne studije: Teorija umetnosti i medija  [2011]
  • Doktorske studije: Univerzitet umetnosti u Beogradu, Fakultet dramskih umetnosti, Teorija dramskih umetnosti, medija i kulture  [2022]

Rođen 8. decembra 1983. godine u Beogradu. Zaposlen u Akademiji tehničko-umetničkih strukovnih studija (ranije VIŠER i VETŠ ) od maja 2006. godine.

Nastavnik na predmetima: Video produkcija, Multimedijalna produkcija, Stručna praksa

Izvodi praktičnu nastavu na predmetima: Muzički instrumenti, Video produkcija, Multimedijalna produkcija, Sistemi za audio i video prdukciju (master studije), Projektovanje studija (master studije).

Koautor priručnika iz predmeta: Muzički instrumenti, Digitalna televizija i Video produkcija.

Učešće na međunarodnim konferencijama: Beograd, Jahorina (BiH), Sibinj (Rumunija), Kluž-Napoka (Rumunija), Istanbul (Turska), Dubrovnik (Hrvatska), Zagreb (Hrvatska), Monopoli (Italija).

PhD Vladimir Cerić slika

PhD Vladimir Cerić