Ненад Толић

• Специјалистичке струковне студије: Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија у Београду, Електроника и телекомуникације [2011-2013]
  • Основне струковне студије: Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија у Београду, Електроника и телекомуникације [2007-2009]

Ненад Толић је рођен 1974. у Београду. Завршио је средњу електротехничку школу Никола Тесла. Након тога је завршио Вишу електротехничку школу у Београду, смер Електроника и дипломирао 1998. код Др Слободана Петковића са темом Систем за глобално позиционирање (ГПС). 2009. године дипломира на Високој школи електротехнике и рачунарства струковних студија код Др Петра Бошњаковића са темом Електронски модули намењени за извођење практичне наставе у лабораторији за електронику високе школе струковних студија.

Специјалистичке студије завршио на Високој школи електротехнике и рачунарства струковних студија, а завршни рад одбранио код Др Петра Бошњаковића на тему Екстраполатор времена.

Радна биографија

После завршене Више школе је радио у приватној фирми у области информатичког инжењеринга. Од 2002. године је запослен на Вишој електротехничкој школи (касније Високој струковној школи) у функцији лаборанта на смеру електроника и телекомуникације, и за то време је објавио четири рада.

спец. струк. инж. Ненад Толић слика

спец. струк. инж. Ненад Толић