Страница од

Ненад Сељишта

• Основне струковне студије: Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија, Аутоматика и системи управљања возилима [2010-2013]
  • Специјалистичке струковне студије: Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија, Мехатроника [2013-2014]
  • Мастер струковне студије: Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија, Електротехничко инжењерство [2017-]

Рођен у Београду, 1991. године.

Завршена средња школа 'Електротехничка школа Земун'.

Завршио основне струковне студије на СП АСУВ у Високој школи електротехнике и рачунарства струковних студија 2013. године.

Завршио специјалистичке струковне студије на СП Мехатроника у Високој школи електротехнике и рачунарства струковних студија 2014. године.

Радна биографија

Од 2012. године запослен у Високој школи електротехнике и рачунарства струковних студија на радном месту демонстратора.

Од 2014. године запослен у Високој школи електротехнике и рачунарства струковних студија на радном месту сарадника практичне наставе.

Професионалне активности

Ангажован у Високој школи електротехнике и рачунарства као сарадник практичне наставе на више предмета из области аутоматског управљања и управљања возилима.

Члан школске екипе WE-SHARE, која активно учествује на EUROBOT такмичењу.

Завршио SolidWorks напредну обуку.

Објављени радови и уџбеници

спец. струк. инж. Ненад Сељишта слика