Александра Павловић

• Основне академске студије: Универзитет у Београду, Електротехнички факултет, [2004-2008]
  • Мастер академске студије: Универзитет у Београду, Електротехнички факултет, Телекомуникације и информационе технологије [2008-2009]
  • Докторске студије: Универзитет у Београду, Електротехнички факултет, Телекомуникације [2010-]

Рођена 04. марта 1985. године у Краљеву. Након основне школе завршила Гимназију у Рашки,  природно-математички смер као носилац Вукове дипломе.

Дипломирала на Електротехничком факултету Универзитета у Београду смер Телекомуникације модул Системско инжењерство. На истом факултету, одбраном рада код Др Ирини Рељин под називом "Пројектовање СФН мрежа", завршила мастер студије на смеру Телекомуникације модул Системско инжењерство и радиокомуникације са просечном оценом 9,33.

2010. године уписала докторске студије на Електротехничком факултету у Београду на смеру Телекомуникације.

Објављени радови и уџбеници

маст. инж. Александра Павловић слика