Spinner

Документ се учитава

ВИШЕР

Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија

Београд

Распоред испита за Септембар (2019/2020)

Претрага

Шифра Предмет Професор Датум Време Сала Пријаве
100402 Енглески 2 мр Весна Јокановић 01.09.2020. 09:00 СД 1
120413 Технике високог напона др Александра Грујић 01.09.2020. 09:00 302 0
140404 Елементи аутоматских система мр Милија Џекулић 01.09.2020. 09:00 106 0
101507 Енглески језик мр Весна Јокановић 01.09.2020. 09:00 СЛ,СД 22
150407 Базе података др Габријела Димић 01.09.2020. 09:00 402,409,403,607,602 20
150407 Базе података мр Милош Пејановић 01.09.2020. 09:00 402,403,409 33
140907 Елементи аутоматских система мр Милија Џекулић 01.09.2020. 09:00 106 3
121107 Техника високог напона др Александра Грујић 01.09.2020. 09:00 302 11
100117 Немачки језик др Андреа Жерајић 01.09.2020. 09:00 105 2
110407 Анализа кола др Амела Зековић 01.09.2020. 13:00 СЛ 3
161707 Дигитална телевизија др Ивана Милошевић 01.09.2020. 13:00 112,109 28
162707 Озвучавање др Филип Пантелић 01.09.2020. 13:00 106 11
150311 Релационе базе података мр Милош Пејановић 01.09.2020. 13:00 402,403,409 28
141512 Системи стабилности, безбедности и комфора у возилима мр Милија Џекулић 01.09.2020. 13:00 ГСЛ 14
181217 Производња енергије из отпада др Александра Грујић 01.09.2020. 13:00 302 2
170517 Информациони системи мр Милош Пејановић 01.09.2020. 13:00 607 5
150405 Објектно програмирање др Перица Штрбац 01.09.2020. 17:00 607,602 0
130807 Објектно програмирање 1 др Перица Штрбац 01.09.2020. 17:00 607,602 21
131107 Објектно програмирање 2 др Перица Штрбац 01.09.2020. 17:00 607,602 9
317202 Педагогија др Ивица Радовановић 01.09.2020. 17:00 СД 4
317215 Програмирање у интегрисаним технологијама др Перица Штрбац 01.09.2020. 17:00 607,602 0
317110 Управљање процесима др Вера Петровић 01.09.2020. 17:00 102 7
100415 Електротехнички материјали и компоненте др Вера Петровић 02.09.2020. 09:00 102 0
130107 Архитектура и организација рачунара 1 др Драгана Прокин 02.09.2020. 09:00 403 8
120607 Нове енергетске технологије др Александра Грујић 02.09.2020. 09:00 302 9
101107 Електротехнички материјали и компоненте др Вера Петровић 02.09.2020. 09:00 102 7
111707 Енергетска електроника др Милан Мијалковић 02.09.2020. 09:00 106 20
130311 Програмирање веб апликација др Габријела Димић 02.09.2020. 09:00 509,409 44
120400 Стручна пракса мр Милија Џекулић 02.09.2020. 13:00 106 0
170402 Основи телевизије др Ивана Милошевић 02.09.2020. 13:00 112,109 0
130107 Архитектура и организација рачунара 1 др Милан Мијалковић 02.09.2020. 13:00 302 27
151207 Интернет програмирање др Мирослав Лутовац 02.09.2020. 13:00 607 8
100607 Вероватноћа и статистика др Александар Ђоковић 02.09.2020. 13:00 СД 22
140307 Сензори и актуатори мр Милија Џекулић 02.09.2020. 13:00 106 3
160307 Основи телевизије др Ивана Милошевић 02.09.2020. 13:00 112,109 13
101607 Стручна пракса мр Милија Џекулић 02.09.2020. 13:00 106 0
101607 Стручна пракса др Ивана Милошевић 02.09.2020. 13:00 112,109 2
160507 Аудиоелектроника др Филип Пантелић 02.09.2020. 13:00 ГСД 20
140111 Увод у дијагностику возила мр Милија Џекулић 02.09.2020. 13:00 106 0
140111 Основи дијагностике возила мр Милија Џекулић 02.09.2020. 13:00 106 8
СП Стручна пракса мр Милија Џекулић 02.09.2020. 13:00 106 13
СП Стручна пракса др Ивана Милошевић 02.09.2020. 13:00 112,109 21
150307 Рачунарска графика др Перица Штрбац 02.09.2020. 16:00 СЛ,ГСД 33
220711 Специјалне електричне инсталације др Саша Штаткић 02.09.2020. 17:00 304 0
317212 Методика наставе електротехнике и рачунарства др Слободанка Ђенић 02.09.2020. 17:00 409 4
317108 Интелигентне електроенергетске мреже др Саша Штаткић 02.09.2020. 17:00 304 8
317115 Специјалне електричне инсталације др Саша Штаткић 02.09.2020. 17:00 304 3
110406 Дигиталне телекомуникације др Славица Маринковић 03.09.2020. 09:00 ГСД 0
130407 Оперативни системи др Борислав Ђорђевић 03.09.2020. 09:00 112,109 1
130407 Оперативни системи 1 др Немања Мачек 03.09.2020. 09:00 304 0
130407 Оперативни системи 1 др Борислав Ђорђевић 03.09.2020. 09:00 112,109 0
130501 Оперативни системи 2 др Борислав Ђорђевић 03.09.2020. 09:00 112,109 0
130207 Архитектура и организација рачунара 2 др Габријела Димић 03.09.2020. 09:00 607,402,403,409 39
111007 Дигиталне телекомуникације др Славица Маринковић 03.09.2020. 09:00 ГСД 0
151107 Оперативни системи 1 др Немања Мачек 03.09.2020. 09:00 304 5
151107 Оперативни системи 1 др Борислав Ђорђевић 03.09.2020. 09:00 112,109 12
151707 Оперативни системи 2 др Борислав Ђорђевић 03.09.2020. 09:00 112,109 16
130211 Комуникациони системи др Славица Маринковић 03.09.2020. 09:00 ГСД 0
170817 Безбедност и заштита информационих система др Немања Мачек 03.09.2020. 09:00 509,506 1
140217 Сигнали и системи др Емилија Кисић 03.09.2020. 09:00 СД,СЛ 43
110403 Телекомуникације др Славица Маринковић 03.09.2020. 13:00 СЛ 0
110412 Биомедицински уређаји др Александар Жорић 03.09.2020. 13:00 ГСЛ,ГСД 0
170419 Дизајн звучне слике др Зоран Максимовић 03.09.2020. 13:00 304 0
111607 Биомедицински уређаји др Александар Жорић 03.09.2020. 13:00 ГСЛ,ГСД 7
162007 Дизајн звучне слике др Зоран Максимовић 03.09.2020. 13:00 304 10
120807 Електране и разводна постројења др Саша Стојковић 03.09.2020. 13:00 406 15
101607 Стручна пракса др Перица Штрбац 03.09.2020. 13:00 607 6
101607 Стручна пракса др Славица Маринковић 03.09.2020. 13:00 СЛ 0
110707 Телекомуникације др Славица Маринковић 03.09.2020. 13:00 СЛ 17
130611 Стандардни кориснички интерфејси др Перица Штрбац 03.09.2020. 13:00 607 10
180117 Еколошка регулатива др Дарко Радосављевић 03.09.2020. 13:00 302 4
180917 Управљање рециклажним процесима др Александра Боричић 03.09.2020. 13:00 510 1
110317 Основи телекомуникација др Славица Маринковић 03.09.2020. 13:00 СЛ 0
317317 Регулатива електронских комуникација др Татјана Цветковић 03.09.2020. 13:00 СД 0
317313 Комуникациони стандарди и технологије др Татјана Цветковић 03.09.2020. 13:00 СД 3
СП Стручна пракса др Перица Штрбац 03.09.2020. 13:00 607 23
СП Стручна пракса др Славица Маринковић 03.09.2020. 13:00 СЛ 13
140311 Системи паљења и убризгавања у бензинским моторима др Александар Гркић 03.09.2020. 17:00 106 2
140411 Системи убризгавања у дизел моторима др Александар Гркић 03.09.2020. 17:00 106 8
317303 Аудио уређаји и системи др Драган Новковић 03.09.2020. 17:00 Аудио ст. 0
317303 Аудио уређаји и системи др Соња Крстић 03.09.2020. 17:00 Аудио ст. 0
140311 Системи паљења и убризгавања у ото моторима др Александар Гркић 03.09.2020. 17:00 106 11
110401 Аналогна електроника др Амела Зековић 04.09.2020. 09:00 ГСЛ 0
160401 Основи менаџмента др Живорад Васић 04.09.2020. 09:00 602 0
110507 Аналогна електроника др Амела Зековић 04.09.2020. 09:00 ГСЛ 12
120207 Електрични мотори др Саша Стојковић 04.09.2020. 09:00 106 23
170307 Основи менаџмента др Живорад Васић 04.09.2020. 09:00 602 5
130307 Основи програмирања др Слободанка Ђенић 04.09.2020. 09:00 409,402,403,509,103 95
170311 Оперативни менаџмент др Живорад Васић 04.09.2020. 09:00 602 0
171717 Менаџмент др Живорад Васић 04.09.2020. 09:00 602 9
110414 Микроконтролери др Александар Жорић 04.09.2020. 13:00 ГСЛ 0
161207 Дизајн штампе мр Александар Кајевић 04.09.2020. 13:00 ГСД 0
111307 Микроконтролери др Александар Жорић 04.09.2020. 13:00 ГСЛ 9
161207 Дигитални дизајн публикација мр Александар Кајевић 04.09.2020. 13:00 ГСД 1
180417 Заштита од јонизујућег и нејонизујућег зрачења др Љиљана Гулан 04.09.2020. 13:00 510 0
180817 Рециклажне технологије др Марина Стаменовић 04.09.2020. 13:00 510 1
181317 Заштита животне средине др Владимир Павићевић 04.09.2020. 13:00 302 30
130417 Програмирање мобилних уређаја др Мирослав Лутовац 04.09.2020. 13:00 509,506 3
160217 Дизајн штампе мр Александар Кајевић 04.09.2020. 13:00 ГСД 0
160117 Камера мр Александар Кајевић 04.09.2020. 13:00 ГСД 1
130217 Вештачка интелигенција др Емилија Кисић 04.09.2020. 13:00 СД 37
130307 Основи програмирања др Светлана Штрбац-Савић 04.09.2020. 15:00 607,403,402,409 46
8553 Заштита података др Немања Мачек 04.09.2020. 17:00 509 0
171407 Пословна комуникација др Емилија Марковић 04.09.2020. 17:00 СД 29
230111 Сигурност софтвера др Немања Мачек 04.09.2020. 17:00 509 0
150611 Друштвене мреже мр Јелена Митић 04.09.2020. 17:00 607 8
130511 Заштита података др Немања Мачек 04.09.2020. 17:00 509 2
150611 Анализа друштвених мрежа мр Јелена Митић 04.09.2020. 17:00 607 55
317204 Пројектовање софтверских заштитних механизама др Градимир Вукчевић 04.09.2020. 17:00 602 5
317208 Машинско учење др Немања Мачек 04.09.2020. 17:00 509 1
317216 Предузетништво и подстицаји у области електротехнике и рачунарства др Дејан Тошић 04.09.2020. 17:00 ГСЛ,ГСД 10
317106 Управљање квалитетом електричне енергије др Александра Грујић 04.09.2020. 17:00 СД 3
230611 Сигурност софтвера др Немања Мачек 04.09.2020. 17:00 509 0
140207 Аутоматско управљање 1 др Емилија Кисић 05.09.2020. 09:00 302 28
100307 Инжењерска математика др Владимир Балтић 05.09.2020. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 68
100307 Инжењерска математика др Милољуб Албијанић 05.09.2020. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 113
150211 Објектно орјентисано пројектовање мр Јелена Митић 05.09.2020. 09:00 402,403,409 71
120409 Дистрибуција и продаја електричне енергије др Александра Грујић 05.09.2020. 13:00 304,302 0
130410 Сигурност у рачунарским мрежама др Немања Мачек 05.09.2020. 13:00 112,109 0
170422 Акустички дизајн просторија др Драган Новковић 05.09.2020. 13:00 106 0
180412 Електронско банкарство др Бранимир Тренкић 05.09.2020. 13:00 406 0
161107 Акустички дизајн просторија др Драган Новковић 05.09.2020. 13:00 106 0
121207 Дистрибуција и тржиште електричне енергије др Александра Грујић 05.09.2020. 13:00 304,302 2
171707 Електронско банкарство др Бранимир Тренкић 05.09.2020. 13:00 406 15
162507 Мултимедијална продукција мр Драган Димчић 05.09.2020. 13:00 310 8
131307 Сигурност у рачунарским мрежама др Немања Мачек 05.09.2020. 13:00 112,109 11
170411 Регулатива у е-пословању др Бранимир Тренкић 05.09.2020. 13:00 406 1
180617 Заштита од буке и вибрација др Драган Новковић 05.09.2020. 13:00 106 0
150217 Пројектовање рачунарских игара др Зоран Ћировић 05.09.2020. 13:00 402,403 8
161107 Акустички дизајн просторија и заштита од буке др Драган Новковић 05.09.2020. 13:00 106 9
180107 Пројектовање електронских кола др Драгана Прокин 05.09.2020. 17:00 204 0
240612 Хибридна и електро возила др Милан Мијалковић 05.09.2020. 17:00 105 0
317206 Дигитални сигнал процесори др Милан Мијалковић 05.09.2020. 17:00 106 2
317102 Пројектовање електронских уређаја др Драгана Прокин 05.09.2020. 17:00 204 7
317112 Хибридна и електро возила др Милан Мијалковић 05.09.2020. 17:00 105 0
120415 Релејна заштита др Саша Стојковић 06.09.2020. 09:00 406 0
100507 Дискретна математика др Владимир Балтић 06.09.2020. 09:00 СЛ,СД 53
130607 Програмски језици др Слободанка Ђенић 06.09.2020. 09:00 409,402,403 59
120211 Релејна заштита др Саша Стојковић 06.09.2020. 09:00 406 12
160107 Основи акустике др Драган Новковић 06.09.2020. 09:00 106 7
120411 Основи електроенергетике др Ивана Влајић-Наумовска 06.09.2020. 13:00 СЛ,СД 0
140409 Роботика др Вељко Поткоњак 06.09.2020. 13:00 102 0
170416 Музичка продукција др Драган Новковић 06.09.2020. 13:00 ГСЛ 0
120407 Електрични погони др Милан Мијалковић 06.09.2020. 13:00 106 0
141407 Роботика и аутоматизација др Вељко Поткоњак 06.09.2020. 13:00 102 11
121007 Електрични погони др Милан Мијалковић 06.09.2020. 13:00 106 33
162207 Музичка продукција др Драган Новковић 06.09.2020. 13:00 ГСЛ 18
120107 Основи електроенергетике др Ивана Влајић-Наумовска 06.09.2020. 13:00 СД,СЛ 62
150411 Функционално програмирање др Перица Штрбац 06.09.2020. 13:00 607,602 40
150511 Технологије за електронско учење др Слободанка Ђенић 06.09.2020. 13:00 409,402 8
160807 Телевизијски системи и видео технологије др Ивана Милошевић 06.09.2020. 13:00 109,112 24
240712 Роботика др Вељко Поткоњак 06.09.2020. 13:00 102 0
141207 Електронски системи паљења и убризгавања др Александар Гркић 06.09.2020. 17:00 106 0
140211 Електричне машине на возилима мр Милија Џекулић 06.09.2020. 17:00 106 0
240312 Директно убризгавање бензина др Александар Гркић 06.09.2020. 17:00 106 0
240312 Директно убризгавање бензина мр Милија Џекулић 06.09.2020. 17:00 106 0
240512 Дијагностика система убризгавања дизел мотора др Александар Гркић 06.09.2020. 17:00 106 0
317104 Системи директног убризгавања бензина др Александар Гркић 06.09.2020. 17:00 106 0
317109 Дијагностика система убрузгавања дизел мотора др Александар Гркић 06.09.2020. 17:00 106 5
100417 Електроника др Славица Маринковић 07.09.2020. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 0
151907 Основи информационих технологија др Слободанка Ђенић 07.09.2020. 09:00 409,402 15
161007 Студијска аудиотехника др Драган Новковић 07.09.2020. 09:00 106 2
110107 Електроника др Славица Маринковић 07.09.2020. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 36
110107 Електроника др Дејан Благојевић 07.09.2020. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 24
170107 Интернет сервиси мр Милош Пејановић 07.09.2020. 09:00 607 7
110207 Основи електронике др Славица Маринковић 07.09.2020. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 12
170415 Студијска и ванстудијска ТВ продукција др Ивана Милошевић 07.09.2020. 13:00 302 0
160207 Медији масовне комуникације др Емилија Марковић 07.09.2020. 13:00 310 2
120407 Високонапонски апарати др Саша Стојковић 07.09.2020. 13:00 406 10
130507 Микрорачунари др Горан Дикић 07.09.2020. 13:00 102 15
111407 Специјална електронска кола др Амела Зековић 07.09.2020. 13:00 ГСЛ 4
162107 Студијска и ванстудијска телевизијска продукција др Ивана Милошевић 07.09.2020. 13:00 302 6
180307 Компресија видео и аудио сигнала др Амела Зековић 07.09.2020. 13:00 ГСЛ 0
150711 Увод у Интернет технологије др Зоран Ћировић 07.09.2020. 13:00 402,403,409 38
260211 Телевизијска продукција др Ивана Милошевић 07.09.2020. 13:00 302 0
180317 Управљање електронским и електричним отпадом др Емилија Кисић 07.09.2020. 13:00 510 2
317301 Компресија аудио и видео сигнала др Амела Зековић 07.09.2020. 13:00 ГСЛ 1
190108 Пројектовање информационих система др Синиша Илић 07.09.2020. 17:00 509 0
190208 Пројектовање софтвера др Синиша Илић 07.09.2020. 17:00 509 0
130117 Увод у рачунарство у облаку др Немања Мачек 07.09.2020. 17:00 409 6
317203 Објектно оријентисана анализа и дизајн др Синиша Илић 07.09.2020. 17:00 509 9
317205 Пројектовање информационих система др Синиша Илић 07.09.2020. 17:00 509 9
317304 Видео уређаји и системи др Ивана Милошевић 07.09.2020. 17:00 Аудио ст. 0
317309 Системи за аудио и видео продукцију др Соња Крстић 07.09.2020. 17:00 Аудио ст. 0
317309 Системи за аудио и видео продукцију др Ивана Милошевић 07.09.2020. 17:00 Аудио ст. 1
317314 Пројектовање студија др Ивана Милошевић 07.09.2020. 17:00 Аудио ст. 1
317314 Пројектовање студија др Драган Новковић 07.09.2020. 17:00 Аудио ст. 0
150411 Рачунарске мреже др Бранимир Тренкић 08.09.2020. 09:00 112,109 0
101407 Основи информатике и рачунарства др Вера Петровић 08.09.2020. 09:00 СД,СЛ 34
140707 Мерења 1 др Драгана Прокин 08.09.2020. 09:00 607 24
141007 Мерења 2 др Драгана Прокин 08.09.2020. 09:00 607 9
130707 Рачунарске мреже др Бранимир Тренкић 08.09.2020. 09:00 112,109 36
130406 Микропроцесорски софтвер др Милан Мијалковић 08.09.2020. 13:00 302 0
170410 Компјутерска анимација 1 др Марина Кецман 08.09.2020. 13:00 310 0
170501 Музички инструменти др Соња Крстић 08.09.2020. 13:00 106 0
161407 Компјутерска анимација др Марина Кецман 08.09.2020. 13:00 310 21
171807 Пословни софтвер др Светлана Штрбац-Савић 08.09.2020. 13:00 509 0
161407 Компјутерска анимација 1 др Марина Кецман 08.09.2020. 13:00 310 11
150607 Микропроцесорски софтвер др Милан Мијалковић 08.09.2020. 13:00 302 14
161307 Музички инструменти др Соња Крстић 08.09.2020. 13:00 106 23
101607 Стручна пракса др Светлана Штрбац-Савић 08.09.2020. 13:00 509 3
СП Стручна пракса др Светлана Штрбац-Савић 08.09.2020. 13:00 509 23
150107 Дигиталне мултимедије мр Александар Кајевић 08.09.2020. 13:00 ГСД 30
170617 Пословни софтвер др Светлана Штрбац-Савић 08.09.2020. 13:00 509 2
220311 Информационе технологије у електроенергетици др Саша Стојковић 08.09.2020. 17:00 602 0
317218 Методе истраживања др Мирослав Лутовац 08.09.2020. 17:00 СД 9
317218 Методе истраживања др Вера Петровић 08.09.2020. 17:00 СД 3
3172СП1 Стручна пракса 1 др Вера Петровић 08.09.2020. 17:00 СД 4
3172СП1 Стручна пракса 1 др Мирослав Лутовац 08.09.2020. 17:00 СД 11
3172СП2 Стручна пракса 2 др Мирослав Лутовац 08.09.2020. 17:00 СД 5
3172СП2 Стручна пракса 2 др Вера Петровић 08.09.2020. 17:00 СД 2
3172ПИР Примењени истраживачки рад др Вера Петровић 08.09.2020. 17:00 СД 4
3172ПИР Примењени истраживачки рад др Мирослав Лутовац 08.09.2020. 17:00 СД 8
3173СП1 Стручна пракса 1 др Вера Петровић 08.09.2020. 17:00 СД 0
3173СП1 Стручна пракса 1 др Мирослав Лутовац 08.09.2020. 17:00 СД 2
3173СП2 Стручна пракса 2 др Мирослав Лутовац 08.09.2020. 17:00 СД 7
3173СП2 Стручна пракса 2 др Вера Петровић 08.09.2020. 17:00 СД 0
3173ПИР Примењени истраживачки рад др Вера Петровић 08.09.2020. 17:00 СД 1
3173ПИР Примењени истраживачки рад др Мирослав Лутовац 08.09.2020. 17:00 СД 1
3171СП1 Стручна пракса 1 др Вера Петровић 08.09.2020. 17:00 СД 4
3171СП1 Стручна пракса 1 др Мирослав Лутовац 08.09.2020. 17:00 СД 6
317114 Рачунарско пројектовање електричних постројења др Саша Стојковић 08.09.2020. 17:00 602 5
3171СП2 Стручна пракса 2 др Мирослав Лутовац 08.09.2020. 17:00 СД 2
3171СП2 Стручна пракса 2 др Вера Петровић 08.09.2020. 17:00 СД 1
3171ПИР Примењени истраживачки рад др Вера Петровић 08.09.2020. 17:00 СД 7
3171ПИР Примењени истраживачки рад др Мирослав Лутовац 08.09.2020. 17:00 СД 6
110402 Импулсна електроника др Горан Дикић 09.09.2020. 09:00 ГСД 0
150503 Апликативни софтвер др Ивана Влајић-Наумовска 09.09.2020. 09:00 607 0
150503 Апликативни софтвер мр Јелена Митић 09.09.2020. 09:00 607 0
170413 Снимање звука др Соња Крстић 09.09.2020. 09:00 106 0
130907 Интеракција човек - рачунар др Зоран Ћировић 09.09.2020. 09:00 402,403,409 65
110907 Дигитална електроника др Горан Дикић 09.09.2020. 09:00 ГСД 4
111907 Дигитална интегрисана електроника др Горан Дикић 09.09.2020. 09:00 ГСД 1
101307 Апликативни софтвер мр Јелена Митић 09.09.2020. 09:00 607 35
101307 Апликативни софтвер др Ивана Влајић-Наумовска 09.09.2020. 09:00 607 50
120707 Електрични трансформатори и генератори др Саша Стојковић 09.09.2020. 09:00 302 20
110607 Импулсна електроника др Горан Дикић 09.09.2020. 09:00 ГСД 0
161807 Снимање звука др Соња Крстић 09.09.2020. 09:00 106 2
160807 Снимање звука др Соња Крстић 09.09.2020. 09:00 106 9
141307 Управљање у реалном времену др Вера Петровић 09.09.2020. 13:00 102 26
170807 Бизнис план за е-пословање др Дејан Тошић 09.09.2020. 13:00 406 2
170807 Бизнис план др Дејан Тошић 09.09.2020. 13:00 406 18
100414 Физика др Владимир Павловић 09.09.2020. 17:00 106 0
150414 Програмирање апликација база података др Зоран Ћировић 09.09.2020. 17:00 402 1
150407 Интелигентне рачунарске технологије др Горан Шимић 09.09.2020. 17:00 СД 0
131207 Софтверско инжењерство др Горан Шимић 09.09.2020. 17:00 СД 23
101207 Физика др Владимир Павловић 09.09.2020. 17:00 106 6
151507 Интелигентне рачунарске технологије др Горан Шимић 09.09.2020. 17:00 СД 0
190508 Програмирање апликација база података др Зоран Ћировић 09.09.2020. 17:00 402 0
180407 Мерни информациони системи др Мирослав Лутовац 09.09.2020. 17:00 203 0
151507 Интелигентни системи и технологије др Горан Шимић 09.09.2020. 17:00 СД 15
317211 Big Data инфраструктуре и сервиси др Габријела Димић 09.09.2020. 17:00 409,403 23
317210 Програмирање апликација база података др Зоран Ћировић 09.09.2020. 17:00 402 2
317306 Дигиталне радио и ТВ технологије др Драган Новковић 09.09.2020. 17:00 406 1
317306 Дигиталне радио и ТВ технологије др Миле Петровић 09.09.2020. 17:00 406 3
317111 Процесирање сигнала др Мирослав Лутовац 09.09.2020. 17:00 203 2
317311 Системи и технологије за емитовање сигнала др Миле Петровић 09.09.2020. 17:00 406 3
317117 Мерни информациони системи др Мирослав Лутовац 09.09.2020. 17:00 203 2
120400 Стручна пракса др Александра Грујић 10.09.2020. 09:00 406 0
120406 Електричне инсталације и осветљење др Ивана Влајић-Наумовска 10.09.2020. 09:00 302,304 0
121607 Обновљиви извори енергије др Александра Грујић 10.09.2020. 09:00 406 13
120907 Електричне инсталације и осветљење др Ивана Влајић-Наумовска 10.09.2020. 09:00 302,304 34
101007 Електротехника др Соња Крстић 10.09.2020. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 113
101607 Стручна пракса др Александра Грујић 10.09.2020. 09:00 406 2
171007 Веб дизајн др Светлана Штрбац-Савић 10.09.2020. 09:00 607 37
120111 Дизајн електричног осветљења др Ивана Влајић-Наумовска 10.09.2020. 09:00 302,304 11
СП Стручна пракса др Александра Грујић 10.09.2020. 09:00 406 10
120111 Пројектовање електричног осветљења др Ивана Влајић-Наумовска 10.09.2020. 09:00 302,304 15
130317 Меко рачунарство мр Милош Пејановић 10.09.2020. 09:00 402,403 5
111207 Мобилне телекомуникације др Славица Маринковић 10.09.2020. 13:00 СД 15
140407 Мотори и моторна возила др Сретен Перић 10.09.2020. 13:00 106 0
140807 Одржавање мотора и моторних возила др Сретен Перић 10.09.2020. 13:00 106 0
101007 Електротехника др Александра Грујић 10.09.2020. 13:00 304,302 46
110211 Дигитални системи преноса др Амела Зековић 10.09.2020. 13:00 СД 13
140407 Мотори са унутрашњим сагоревањем др Сретен Перић 10.09.2020. 13:00 106 1
140807 Моторна возила др Сретен Перић 10.09.2020. 13:00 106 1
101607 Стручна пракса мр Јелена Митић 10.09.2020. 17:00 402,403 16
190808 Перформансе дискова и система датотека др Борислав Ђорђевић 10.09.2020. 17:00 402,403 0
230411 Технике виртуелизације др Борислав Ђорђевић 10.09.2020. 17:00 402,403 0
317201 Системи за складиштење података др Борислав Ђорђевић 10.09.2020. 17:00 402,403 5
317209 Психологија др Емилија Марковић 10.09.2020. 17:00 СД 3
317213 Виртуелизација у рачунарству у облаку др Борислав Ђорђевић 10.09.2020. 17:00 402 0
317315 Телекомуникациона мерења др Мирослав Лутовац 10.09.2020. 17:00 203 1
СП Стручна пракса мр Јелена Митић 10.09.2020. 17:00 402,403 28
230411 Технике виртуелизације и рачунарство у облаку др Борислав Ђорђевић 10.09.2020. 17:00 402,403 0
150177 Тестирање софтвера мр Јелена Митић 10.09.2020. 17:00 402,403 37
180401 Економика бизниса др Милица Јевремовић 11.09.2020. 09:00 607 0
180407 Интернет маркетинг др Милица Јевремовић 11.09.2020. 09:00 607 0
180410 Менаџмент продаје др Милица Јевремовић 11.09.2020. 09:00 607 0
170407 Маркетинг др Милица Јевремовић 11.09.2020. 09:00 607 25
172007 Економика бизниса др Милица Јевремовић 11.09.2020. 09:00 607 7
171307 Електронска трговина др Светлана Штрбац-Савић 11.09.2020. 09:00 506 2
170907 Интернет маркетинг др Милица Јевремовић 11.09.2020. 09:00 607 0
171507 Менаџмент продаје др Милица Јевремовић 11.09.2020. 09:00 607 0
170111 Менаџмент продаје др Милица Јевремовић 11.09.2020. 09:00 607 15
180217 Еколошки менаџмент др Милица Јевремовић 11.09.2020. 09:00 607 3
170917 Интернет маркетинг др Милица Јевремовић 11.09.2020. 09:00 607 22
170417 Електронска трговина др Светлана Штрбац-Савић 11.09.2020. 09:00 506 22
170411 Телекомуникациони сервиси и технологије др Амела Зековић 11.09.2020. 10:00 106 7
110117 Интернет комуникације др Бранимир Тренкић 11.09.2020. 10:00 112,109,102 9
110411 Телекомуникациони сервиси и технологије др Амела Зековић 11.09.2020. 10:00 106 4
317217 Дидактика др Јелена Круљ Драшковић 11.09.2020. 11:00 510 10
100419 Механика др Љиљана Пецић 11.09.2020. 13:00 106 0
120402 Елементи електроенергетских система др Ивана Влајић-Наумовска 11.09.2020. 13:00 302 0
150410 Технике визуелног програмирања др Зоран Ћировић 11.09.2020. 13:00 402,403 0
170409 Основи анимације др Марина Кецман 11.09.2020. 13:00 310 0
151607 Сигурност информационих система др Немања Мачек 11.09.2020. 13:00 506,509 21
150707 Дигиталне мултимедије 2 др Зоран Ћировић 11.09.2020. 13:00 402 1
120307 Елементи електроенергетских система др Ивана Влајић-Наумовска 11.09.2020. 13:00 302 9
140107 Механика др Љиљана Пецић 11.09.2020. 13:00 106 5
160907 Основи анимације др Марина Кецман 11.09.2020. 13:00 310 15
151307 Технике визуелног програмирања др Зоран Ћировић 11.09.2020. 13:00 402,403 78
130111 Алгоритми и структуре података др Светлана Штрбац-Савић 11.09.2020. 13:00 СД,СЛ 51
131007 Интернет протоколи и технологије др Славица Маринковић 11.09.2020. 13:00 112,109 28
170317 Интернет интелигентних уређаја др Амела Зековић 11.09.2020. 13:00 105 1
170317 Интернет интелигентних уређаја др Градимир Вукчевић 11.09.2020. 13:00 105 0
260611 Мултимедијална постпродукција др Марина Кецман 11.09.2020. 17:00 310 0
170717 Анализа података др Милица Јевремовић 11.09.2020. 17:00 607 7
170717 Анализа података мр Милош Пејановић 11.09.2020. 17:00 607 2
317305 Интерактивна мултимедија др Марина Кецман 11.09.2020. 17:00 310 3
317310 Мултимедијална постпродукција др Марина Кецман 11.09.2020. 17:00 310 4
317105 Енергетски извори др Ивана Влајић-Наумовска 11.09.2020. 17:00 СЛ 3
317113 Пројектовање и извођење аутоматизованих система др Горан Дикић 11.09.2020. 17:00 102 2
260411 Интерактивне мултимедије др Марина Кецман 11.09.2020. 17:00 310 0
140403 Аутоматско управљање 2 др Горан Дикић 12.09.2020. 09:00 СЛ 0
150402 Увод у објектно програмирање др Светлана Штрбац-Савић 12.09.2020. 09:00 607,509,506,602 0
150507 Рачунари и периферије др Градимир Вукчевић 12.09.2020. 09:00 112,109 16
150207 Увод у објектно програмирање др Светлана Штрбац-Савић 12.09.2020. 09:00 607,509,506,602 96
140607 Аутоматско управљање 2 др Горан Дикић 12.09.2020. 09:00 СЛ 12
100107 Математика 1 др Владимир Балтић 12.09.2020. 09:00 СД 8
100207 Математика 2 др Владимир Балтић 12.09.2020. 09:00 СД 1
100207 Виша математика др Владимир Балтић 12.09.2020. 09:00 СД 17
120408 Одржавање електроенергетских уређаја др Јован Микуловић 12.09.2020. 13:00 302 0
110413 Програмабилна логичка кола др Драгана Прокин 12.09.2020. 13:00 403 0
170417 Видео продукција мр Драган Димчић 12.09.2020. 13:00 310 0
160707 Технике снимања слике мр Александар Кајевић 12.09.2020. 13:00 ГСД 5
121707 Одржавање електроенергетских уређаја др Јован Микуловић 12.09.2020. 13:00 302 7
111807 Програмабилна логичка кола др Драгана Прокин 12.09.2020. 13:00 403 16
172207 Спољнотрговинско пословање др Иван Никчевић 12.09.2020. 13:00 510 2
161907 Видео продукција мр Драган Димчић 12.09.2020. 13:00 310 24
130411 Напредне архитектуре рачунара др Синиша Минић 12.09.2020. 13:00 602 4
210113 Програмабилни дигитални системи др Драгана Прокин 12.09.2020. 13:00 403 0
170117 Електронско пословање др Дејан Тошић 12.09.2020. 13:00 406 9
181117 Одрживи развој др Александра Боричић 12.09.2020. 13:00 406 2
317107 Дигитални системи у програмабилној логици др Драгана Прокин 12.09.2020. 15:00 403 2
160404 Управљање производњом др Живорад Васић 12.09.2020. 17:00 607 0
160405 Управљање пројектима и инвестицијама др Живорад Васић 12.09.2020. 17:00 607,602 0
120412 Електронски претварачи снаге др Жељко Деспотовић 12.09.2020. 17:00 302 0
151407 Интеграција софтверских технологија др Зоран Ћировић 12.09.2020. 17:00 402,403 45
120507 Електрични претварачи снаге др Жељко Деспотовић 12.09.2020. 17:00 302 21
172107 Управљање пројектима и инвестицијама др Живорад Васић 12.09.2020. 17:00 607,602 18
171207 Управљање производњом и услугама др Живорад Васић 12.09.2020. 17:00 607 2
170511 Предузетништво др Живорад Васић 12.09.2020. 17:00 607 17
110111 Комуникационе мреже др Бранимир Тренкић 12.09.2020. 17:00 112,109 1
220511 Управљање електроенергетским претварачима др Жељко Деспотовић 12.09.2020. 17:00 302 0
220211 Мониторинг и дијагностика електричних машина др Жељко Деспотовић 12.09.2020. 17:00 302 0
181417 Физичко-хемијски процеси у рециклажним технологијама др Зоранка Малешевић 12.09.2020. 17:00 510 0
180517 Савремене методе пречишћавања ваздуха у индустрији др Жељко Деспотовић 12.09.2020. 17:00 302 1
172107 Управљање пројектима др Живорад Васић 12.09.2020. 17:00 607,602 27
317207 Протоколи и технологије бежичних система др Бранимир Тренкић 12.09.2020. 17:00 112,109 1
317302 Дигитални комуникациони системи др Бранимир Тренкић 12.09.2020. 17:00 112,109 0
317312 Мултимедијални интернет пренос др Бранимир Тренкић 12.09.2020. 17:00 112,109 1
317101 Пројектовање електроенергетских претварача др Жељко Деспотовић 12.09.2020. 17:00 302 6
© 2019 Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија, Београд
Војводе Степе 283, office@viser.edu.rs, +381 11 2471 099