Тара Пешић

• Основне академске студије: Univerzitet u Beogradu, Filološki fakultet, Engleski jezik, književnost i kultura [2009.-2013.]
  • Мастер академске студије: Univerzitet u Bolonji, Ljudska prava i demokratija [2013.-2014.]
  • Мастер академске студије: Univerzitet u Beogradu, Filološki fakultet, Engleski jezik i kultura [2013.-2015.]
  • Докторске студије: Univerzitet u Beogradu, Filološki fakultet, Engleski jezik i kultura [2015.-]

Mast. filol. Pešić Tara, diplomirani profesor engleskog jezika, književnosti i kulture, asistent. U radnom odnosu u školi je od 2019. godine. Rođena je 1990. godine u Beogradu. Završila je Filološki fakultet Univerziteta u Beogradu, smer Engleski jezik, književnost i kultura, 2013. godine. Na istom fakultetu odbranila je i master disertaciju na temu engleske kulture i prava žena u Velikog Britaniji, a poseduje i dvostruko master zvanje Univerziteta u Bolonji iz uže oblasti Ljudska prava i demokratija.

Референце

маст. филол. Тара Пешић слика