Spinner

Документ се учитава

АТУСС

ВИШЕР

Академија техничко-уметничких струковних студија Београд

Одсек Висока школа електротехнике и рачунарства

Распоред испита за Фебруар (2023/2024)

Остали рокови за школску годину

Претрага

Шифра Предмет Професор Датум Време Сала Пријаве
317211 Big Data инфраструктуре и сервиси др Габријела Димић 23.02.2024. 17:00 509 1
161107 Акустички дизајн просторија и заштита од буке др Драган Новковић 25.02.2024. 10:00 106 1
130111 Алгоритми и структуре података др Светлана Штрбац-Савић 20.02.2024. 09:00 506 5
150611 Анализа друштвених мрежа мр Јелена Митић 24.02.2024. 09:00 409 7
110407 Анализа кола др Амела Зековић 13.02.2024. 13:00 СЛ,СД 0
170717 Анализа података др Љиљана Пецић 22.02.2024. 13:00 302 0
170717 Анализа података др Габријела Димић 23.02.2024. 10:00 602 0
110507 Аналогна електроника др Амела Зековић 13.02.2024. 13:00 СЛ,СД 37
101307 Апликативни софтвер мр Јелена Митић 19.02.2024. 09:00 607 108
130107 Архитектура и организација рачунара 1 др Драгана Прокин 22.02.2024. 09:00 607 31
130107 Архитектура и организација рачунара 1 др Зоран Ловрековић 22.02.2024. 09:00 ГСД 61
130207 Архитектура и организација рачунара 2 др Габријела Димић 22.02.2024. 10:00 607 5
317303 Аудио уређаји и системи др Соња Крстић 21.02.2024. 17:00 Аудио ст. 0
317303 Аудио уређаји и системи др Драган Новковић 21.02.2024. 17:00 Аудио ст. 2
160507 Аудиоелектроника др Филип Пантелић 12.02.2024. 13:00 406 0
140207 Аутоматско управљање 1 др Горан Дикић 19.02.2024. 09:00 СЛ,СД 49
140607 Аутоматско управљање 2 др Горан Дикић 19.02.2024. 11:00 СЛ,СД 4
150407 Базе података мр Милош Пејановић 12.02.2024. 09:00 402,403,607,602 24
150407 Базе података др Габријела Димић 12.02.2024. 09:00 409,403,506,602 41
170817 Безбедност и заштита информационих система др Немања Мачек 13.02.2024. 17:00 506,509 9
170807 Бизнис план др Дејан Тошић 13.02.2024. 13:00 506,509 31
110412 Биомедицински уређаји др Александар Жорић 23.02.2024. 13:00 ГСД 0
111607 Биомедицински уређаји др Александар Жорић 23.02.2024. 13:00 ГСД 1
171007 Веб дизајн др Светлана Штрбац-Савић 18.02.2024. 09:00 607 72
100607 Вероватноћа и статистика др Ана Савић 22.02.2024. 09:00 СЛ,СД 14
130217 Вештачка интелигенција мр Милош Пејановић 20.02.2024. 17:00 607 3
161907 Видео продукција др Владимир Церић 20.02.2024. 13:00 310 21
317304 Видео уређаји и системи др Ивана Милошевић 18.02.2024. 17:00 Аудио ст. 5
317213 Виртуелизација у рачунарству у облаку др Борислав Ђорђевић 23.02.2024. 17:00 402 4
120407 Високонапонски апарати др Александра Грујић 20.02.2024. 09:00 302 8
100207 Виша математика др Љубица Михић 24.02.2024. 15:00 СД,СЛ 1
110907 Дигитална електроника др Горан Дикић 19.02.2024. 09:00 402,403 0
161707 Дигитална телевизија др Ивана Милошевић 14.02.2024. 13:00 112,109 5
161707 Дигитална телевизија мр Саша Ђелевић 14.02.2024. 13:00 112,109 0
150107 Дигиталне мултимедије мр Александар Кајевић 13.02.2024. 13:00 ГСД 0
317306 Дигиталне радио и ТВ технологије др Драган Новковић 13.02.2024. 17:00 Аудио ст. 1
161207 Дигитални дизајн публикација мр Александар Кајевић 23.02.2024. 13:00 СД 0
317302 Дигитални комуникациони системи др Бранимир Тренкић 13.02.2024. 17:00 112,109 7
317206 Дигитални сигнал процесори др Наташа Максић 22.02.2024. 17:00 203 7
110211 Дигитални системи преноса др Амела Зековић 13.02.2024. 13:00 СЛ,СД 4
317107 Дигитални системи у програмабилној логици др Драгана Прокин 17.02.2024. 17:00 403 0
317217 Дидактика др Весна Краварушић 21.02.2024. 17:00 304 17
162007 Дизајн звучне слике др Зоран Максимовић 25.02.2024. 13:00 ГСД 9
160217 Дизајн штампе мр Александар Кајевић 23.02.2024. 13:00 СД 4
317109 Дијагностика система убризгавања дизел мотора др Александар Гркић 18.02.2024. 13:00 106 0
100507 Дискретна математика др Владимир Балтић 14.02.2024. 12:00 ГСЛ 2
121207 Дистрибуција и тржиште електричне енергије др Александра Грујић 19.02.2024. 15:00 302,304 14
150611 Друштвене мреже мр Јелена Митић 24.02.2024. 09:00 409 1
120807 Електране и разводна постројења др Ивана Влајић-Наумовска 22.02.2024. 13:00 406 2
120907 Електричне инсталације и осветљење др Ивана Влајић-Наумовска 24.02.2024. 15:00 ГСД 4
120207 Електрични мотори мр Неша Рашић 17.02.2024. 17:00 406 12
121007 Електрични погони мр Неша Рашић 13.02.2024. 09:00 302 2
120507 Електрични претварачи снаге др Жељко Деспотовић 19.02.2024. 13:00 302 2
120707 Електрични трансформатори и генератори мр Неша Рашић 17.02.2024. 17:00 406 0
110107 Електроника др Славица Маринковић 23.02.2024. 09:00 ГСД 0
110107 Електроника др Дејан Благојевић 23.02.2024. 09:00 ГСД 1
170417 Електронска трговина др Светлана Штрбац-Савић 22.02.2024. 17:00 506,509 2
171707 Електронско банкарство др Бранимир Тренкић 13.02.2024. 17:00 112,109 18
101007 Електротехника др Соња Крстић 20.02.2024. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 214
101007 Електротехника др Александра Грујић 20.02.2024. 13:00 СЛ,ГСЛ,ГСД 69
101007 Електротехника др Наташа Максић 20.02.2024. 17:00 СД,СЛ 75
101107 Електротехнички материјали и компоненте др Вера Петровић 21.02.2024. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 26
140907 Елементи аутоматских система др Слободан Драшковић 18.02.2024. 15:00 106 19
120307 Елементи електроенергетских система др Ивана Влајић-Наумовска 24.02.2024. 15:00 ГСД 10
101507 Енглески језик мр Весна Јокановић 12.02.2024. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 5
101507 Енглески језик др Долорис Бешић-Вукашиновић 12.02.2024. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 13
111707 Енергетска електроника мр Неша Рашић 13.02.2024. 09:00 302 26
317105 Енергетски извори др Ивана Влајић-Наумовска 24.02.2024. 15:00 ГСЛ 3
181317 Заштита животне средине др Владимир Павићевић 23.02.2024. 13:00 510 0
180617 Заштита од буке и вибрација др Драган Новковић 25.02.2024. 10:00 106 0
180417 Заштита од јонизујућег и нејонизујућег зрачења др Љиљана Гулан 23.02.2024. 13:00 510 0
100307 Инжењерска математика др Владимир Балтић 14.02.2024. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 117
100307 Инжењерска математика др Љубица Михић 24.02.2024. 13:00 СД,СЛ 11
151407 Интеграција софтверских технологија др Зоран Ћировић 22.02.2024. 13:00 402,403,409 4
317108 Интелигентне електроенергетске мреже др Саша Штаткић 24.02.2024. 17:00 СД 1
151507 Интелигентни системи и технологије др Горан Шимић 20.02.2024. 17:00 ГСД 0
317305 Интерактивна мултимедија др Марина Кецман 12.02.2024. 17:00 402 3
130907 Интеракција човек - рачунар др Зоран Ћировић 22.02.2024. 13:00 402,403,409 4
170317 Интернет интелигентних уређаја др Амела Зековић 13.02.2024. 13:00 СЛ,СД 2
110117 Интернет комуникације др Бранимир Тренкић 13.02.2024. 17:00 112,109 0
170917 Интернет маркетинг др Златко Ланговић 22.02.2024. 15:00 602 0
151207 Интернет програмирање др Горан Шимић 20.02.2024. 15:00 607 31
131007 Интернет протоколи и технологије др Срђан Маричић 21.02.2024. 11:00 509 7
170107 Интернет сервиси мр Милош Пејановић 20.02.2024. 17:00 607 15
170517 Информациони системи мр Милош Пејановић 20.02.2024. 17:00 607 0
160117 Камера мр Александар Кајевић 23.02.2024. 13:00 СД 0
161407 Компјутерска анимација др Марина Кецман 12.02.2024. 13:00 402 1
317301 Компресија аудио и видео сигнала др Амела Зековић 13.02.2024. 17:00 304 10
130211 Комуникациони системи др Славица Маринковић 18.02.2024. 11:00 СЛ 15
317313 Комуникациони стандарди и технологије др Стефан Панић 13.02.2024. 17:00 112,109 3
170407 Маркетинг др Златко Ланговић 22.02.2024. 15:00 602 0
317208 Машинско учење др Немања Мачек 13.02.2024. 17:00 506,509 0
130317 Меко рачунарство др Горан Шимић 20.02.2024. 17:00 ГСД 1
171717 Менаџмент др Љиљана Пецић 22.02.2024. 13:00 302,304 4
170111 Менаџмент продаје др Ружица Цветковић 25.02.2024. 13:00 506,509 0
140707 Мерења 1 др Драгана Прокин 20.02.2024. 09:00 607 0
141007 Мерења 2 др Драгана Прокин 20.02.2024. 09:00 607 20
317117 Мерни информациони системи др Бранимир Јакшић 22.02.2024. 17:00 203 3
317218 Методе истраживања др Вера Петровић 21.02.2024. 17:00 СД 57
317212 Методика наставе електротехнике и рачунарства др Слободанка Ђенић 18.02.2024. 09:00 402,403,409 0
140107 Механика др Љиљана Пецић 22.02.2024. 13:00 302,304 0
111307 Микроконтролери др Александар Жорић 23.02.2024. 13:00 ГСД 2
130507 Микрорачунари др Горан Дикић 22.02.2024. 15:00 509.506 15
111207 Мобилне телекомуникације др Славица Маринковић 18.02.2024. 11:00 СЛ 8
140407 Мотори са унутрашњим сагоревањем др Сретен Перић 22.02.2024. 13:00 106 2
140807 Моторна возила др Сретен Перић 22.02.2024. 13:00 106 1
162207 Музичка продукција др Драган Новковић 25.02.2024. 10:00 106 0
161307 Музички инструменти др Соња Крстић 24.02.2024. 13:00 106 1
317310 Мултимедијална постпродукција др Марина Кецман 12.02.2024. 17:00 402 0
162507 Мултимедијална продукција др Владимир Церић 13.02.2024. 13:00 310 0
317312 Мултимедијални интернет пренос др Бранимир Тренкић 13.02.2024. 17:00 112,109 0
130411 Напредне архитектуре рачунара др Синиша Минић 18.02.2024. 15:00 506,509 2
100117 Немачки језик др Андреа Жерајић 24.02.2024. 09:00 106 0
120607 Нове енергетске технологије др Александра Грујић 19.02.2024. 15:00 302,304 7
317203 Објектно оријентисана анализа и дизајн др Синиша Илић 18.02.2024. 17:00 СЛ 4
150211 Објектно орјентисано пројектовање мр Јелена Митић 24.02.2024. 13:00 404 11
130807 Објектно програмирање 1 др Перица Штрбац 14.02.2024. 13:00 607 2
131107 Објектно програмирање 2 др Перица Штрбац 14.02.2024. 13:00 607 21
121607 Обновљиви извори енергије др Александра Грујић 19.02.2024. 15:00 302,304 6
121707 Одржавање електроенергетских уређаја др Јован Микуловић 25.02.2024. 13:00 302 17
181117 Одрживи развој др Љиљана Пецић 18.02.2024. 09:00 406 8
162707 Озвучавање др Филип Пантелић 12.02.2024. 13:00 406 27
151107 Оперативни системи 1 др Борислав Ђорђевић 25.02.2024. 09:00 112,109 2
151107 Оперативни системи 1 др Немања Мачек 25.02.2024. 09:00 406 0
151707 Оперативни системи 2 др Борислав Ђорђевић 25.02.2024. 09:00 112,109 11
160107 Основи акустике др Драган Новковић 25.02.2024. 10:00 106 22
160907 Основи анимације др Марина Кецман 19.02.2024. 13:00 402 60
140111 Основи дијагностике возила др Слободан Драшковић 17.02.2024. 13:00 106 0
120107 Основи електроенергетике др Ивана Влајић-Наумовска 24.02.2024. 09:00 СЛ,СД 5
110207 Основи електронике др Славица Маринковић 23.02.2024. 09:00 ГСД 0
110207 Основи електронике др Дејан Благојевић 23.02.2024. 09:00 ГСД 0
101407 Основи информатике и рачунарства др Вера Петровић 21.02.2024. 13:00 102 2
101407 Основи информатике и рачунарства др Зоран Ловрековић 21.02.2024. 13:00 106,102 2
151907 Основи информационих технологија др Слободанка Ђенић 21.02.2024. 13:00 402,403,409 21
170307 Основи менаџмента др Љиљана Пецић 22.02.2024. 13:00 302,304 9
130307 Основи програмирања др Слободанка Ђенић 18.02.2024. 09:00 402,403,409 7
130307 Основи програмирања др Светлана Штрбац-Савић 18.02.2024. 11:00 409,402,403 7
160307 Основи телевизије др Ивана Милошевић 17.02.2024. 13:00 112,109 0
317202 Педагогија др Ивица Радовановић 13.02.2024. 17:00 СД 9
171407 Пословна комуникација др Љиљана Пецић 22.02.2024. 13:00 302,304 1
170617 Пословни софтвер др Светлана Штрбац-Савић 21.02.2024. 13:00 404 8
170511 Предузетништво др Ружица Цветковић 25.02.2024. 11:00 506,509,510 36
317216 Предузетништво и подстицаји у области електротехнике и рачунарства др Дејан Тошић 24.02.2024. 17:00 ГСД 1
3171ПИР Примењени истраживачки рад др Вера Петровић 21.02.2024. 17:00 СД 3
3172ПИР Примењени истраживачки рад др Зоран Ћировић 20.02.2024. 17:00 402,403,409 1
3171ПИР Примењени истраживачки рад др Александра Грујић 19.02.2024. 15:00 302,304 5
3171ПИР Примењени истраживачки рад др Славица Маринковић 24.02.2024. 17:00 203 0
3172ПИР Примењени истраживачки рад др Горан Дикић 19.02.2024. 17:00 СЛ 5
3173ПИР Примењени истраживачки рад др Горан Дикић 19.02.2024. 17:00 СЛ 0
3171ПИР Примењени истраживачки рад др Горан Дикић 19.02.2024. 17:00 СЛ 0
3173ПИР Примењени истраживачки рад др Драган Новковић 19.02.2024. 17:00 Аудио ст. 0
3173ПИР Примењени истраживачки рад др Ивана Милошевић 18.02.2024. 17:00 Аудио ст. 2
3172ПИР Примењени истраживачки рад др Перица Штрбац 23.02.2024. 17:00 607 2
111807 Програмабилна логичка кола др Драгана Прокин 19.02.2024. 13:00 403 0
317210 Програмирање апликација база података др Зоран Ћировић 20.02.2024. 17:00 402,403,409 5
130311 Програмирање веб апликација др Габријела Димић 22.02.2024. 17:00 607,602,409,509 69
130417 Програмирање мобилних уређаја др Аца Алексић 22.02.2024. 17:00 506,509 0
317215 Програмирање у интегрисаним технологијама др Перица Штрбац 23.02.2024. 17:00 607 7
130607 Програмски језици др Слободанка Ђенић 20.02.2024. 09:00 402,403,409 39
181217 Производња енергије из отпада др Александра Грујић 19.02.2024. 15:00 302,304 2
120111 Пројектовање електричног осветљења др Ивана Влајић-Наумовска 24.02.2024. 15:00 ГСД 14
317101 Пројектовање електроенергетских претварача др Жељко Деспотовић 19.02.2024. 13:00 302 5
317102 Пројектовање електронских уређаја др Драгана Прокин 23.02.2024. 17:00 203 15
317113 Пројектовање и извођење аутоматизованих система др Слободан Драшковић 17.02.2024. 17:00 102 8
317205 Пројектовање информационих система др Синиша Илић 18.02.2024. 17:00 СЛ 12
150217 Пројектовање рачунарских игара др Зоран Ћировић 22.02.2024. 15:00 402,403 47
317204 Пројектовање софтверских заштитних механизама др Аца Алексић 22.02.2024. 17:00 506,509 6
317314 Пројектовање студија др Драган Новковић 19.02.2024. 17:00 Аудио ст. 2
317314 Пројектовање студија др Ивана Милошевић 19.02.2024. 17:00 Аудио ст. 0
317207 Протоколи и технологије бежичних система др Бранимир Тренкић 25.02.2024. 17:00 112,109 0
150412 Протоколи у рачунарским мрежама др Бранимир Тренкић 23.02.2024. 13:00 112 1
317111 Процесирање сигнала др Славица Маринковић 24.02.2024. 17:00 203 0
317209 Психологија др Биљана Јаредић 24.02.2024. 15:00 302 3
150507 Рачунари и периферије др Синиша Минић 23.02.2024. 09:00 509 44
150307 Рачунарска графика др Перица Штрбац 23.02.2024. 17:00 607 0
130707 Рачунарске мреже др Бранимир Тренкић 23.02.2024. 13:00 112,109 12
317114 Рачунарско пројектовање електричних постројења др Ивана Влајић-Наумовска 19.02.2024. 17:00 602 12
150311 Релационе базе података мр Милош Пејановић 20.02.2024. 17:00 607 4
180817 Рециклажне технологије др Бранка Петковић 23.02.2024. 13:00 406 26
141407 Роботика и аутоматизација др Слободан Драшковић 18.02.2024. 09:00 102 0
180517 Савремене методе пречишћавања ваздуха у индустрији др Жељко Деспотовић 19.02.2024. 13:00 302 1
140307 Сензори и актуатори др Слободан Драшковић 17.02.2024. 13:00 106 15
140217 Сигнали и системи др Слободан Александров 13.02.2024. 13:00 106 3
151607 Сигурност информационих система др Немања Мачек 13.02.2024. 09:00 506,509 26
131307 Сигурност у рачунарским мрежама др Немања Мачек 13.02.2024. 09:00 506,509 1
317104 Системи директног убризгавања бензина др Александар Гркић 18.02.2024. 13:00 106 0
317309 Системи за аудио и видео продукцију др Соња Крстић 22.02.2024. 17:00 Аудио ст. 0
317309 Системи за аудио и видео продукцију др Ивана Милошевић 22.02.2024. 17:00 Аудио ст. 0
317201 Системи за складиштење података др Борислав Ђорђевић 23.02.2024. 17:00 402 0
140311 Системи паљења и убризгавања у ото моторима др Александар Гркић 18.02.2024. 13:00 106 0
141512 Системи стабилности, безбедности и комфора у возилима др Александар Гркић 18.02.2024. 13:00 106 0
140411 Системи убризгавања у дизел моторима др Александар Гркић 18.02.2024. 13:00 106 12
160807 Снимање звука др Соња Крстић 24.02.2024. 13:00 106 0
131207 Софтверско инжењерство др Горан Шимић 20.02.2024. 18:00 ГСД 16
111407 Специјална електронска кола др Амела Зековић 13.02.2024. 15:00 СЛ,СД 18
317115 Специјалне електричне инсталације др Саша Штаткић 24.02.2024. 17:00 СД 6
130611 Стандардни кориснички интерфејси др Перица Штрбац 22.02.2024. 17:00 607,602 23
СП Стручна пракса др Александра Грујић 19.02.2024. 15:00 302,304 13
СП Стручна пракса др Перица Штрбац 23.02.2024. 17:00 602 9
СП Стручна пракса мр Јелена Митић 24.02.2024. 09:00 409 8
СП Стручна пракса др Амела Зековић 13.02.2024. 13:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 9
СП Стручна пракса мр Милош Пејановић 20.02.2024. 17:00 607 6
СП Стручна пракса др Владимир Церић 20.02.2024. 12:00 310 2
СП Стручна пракса др Слободан Драшковић 18.02.2024. 09:00 102 6
3171СП1 Стручна пракса 1 др Вера Петровић 21.02.2024. 17:00 СД 10
3172СП1 Стручна пракса 1 др Зоран Ћировић 20.02.2024. 17:00 402,403,409 3
3172СП1 Стручна пракса 1 др Горан Дикић 19.02.2024. 17:00 СЛ 2
3173СП1 Стручна пракса 1 др Горан Дикић 19.02.2024. 17:00 СЛ 0
3171СП1 Стручна пракса 1 др Горан Дикић 19.02.2024. 17:00 СЛ 0
3173СП1 Стручна пракса 1 др Драган Новковић 19.02.2024. 17:00 Аудио ст. 1
3172СП1 Стручна пракса 1 др Перица Штрбац 23.02.2024. 17:00 607 2
3171СП2 Стручна пракса 2 др Вера Петровић 21.02.2024. 17:00 СД 8
3172СП2 Стручна пракса 2 др Зоран Ћировић 20.02.2024. 17:00 402,403,409 2
3171СП2 Стручна пракса 2 др Александра Грујић 19.02.2024. 15:00 302,304 1
3171СП2 Стручна пракса 2 др Славица Маринковић 24.02.2024. 17:00 203 1
3172СП2 Стручна пракса 2 др Горан Дикић 19.02.2024. 17:00 СЛ 0
3173СП2 Стручна пракса 2 др Горан Дикић 19.02.2024. 17:00 СЛ 1
3171СП2 Стручна пракса 2 др Горан Дикић 19.02.2024. 17:00 СЛ 1
3173СП2 Стручна пракса 2 др Драган Новковић 19.02.2024. 17:00 Аудио ст. 0
3172СП2 Стручна пракса 2 др Перица Штрбац 23.02.2024. 17:00 602 5
161007 Студијска аудиотехника др Драган Новковић 20.02.2024. 13:00 302 53
162107 Студијска и ванстудијска телевизијска продукција др Ивана Милошевић 18.02.2024. 13:00 112,109 17
160807 Телевизијски системи и видео технологије др Ивана Милошевић 13.02.2024. 13:00 112,109 60
160807 Телевизијски системи и видео технологије мр Саша Ђелевић 13.02.2024. 13:00 112,109 10
110707 Телекомуникације др Славица Маринковић 21.02.2024. 13:00 302 24
317315 Телекомуникациона мерења др Бранимир Јакшић 22.02.2024. 17:00 203 11
110411 Телекомуникациони сервиси и технологије др Амела Зековић 13.02.2024. 15:00 СЛ,СД 0
150177 Тестирање софтвера мр Јелена Митић 14.02.2024. 13:00 404 57
121107 Техника високог напона др Александра Грујић 19.02.2024. 15:00 302,304 1
151307 Технике визуелног програмирања др Зоран Ћировић 22.02.2024. 13:00 402,403,409 6
160707 Технике снимања слике мр Александар Кајевић 23.02.2024. 13:00 СД 8
150511 Технологије за електронско учење др Слободанка Ђенић 20.02.2024. 09:00 409 0
150711 Увод у Интернет технологије др Зоран Ћировић 21.02.2024. 09:00 402,403,409 123
150207 Увод у објектно програмирање др Светлана Штрбац-Савић 23.02.2024. 09:00 402,403 25
130117 Увод у рачунарство у облаку др Немања Мачек 19.02.2024. 13:00 506,509 10
180317 Управљање електронским и електричним отпадом др Маја Ђолић 19.02.2024. 13:00 510 1
317106 Управљање квалитетом електричне енергије др Александра Грујић 23.02.2024. 17:00 302 1
172107 Управљање пројектима др Љиљана Пецић 23.02.2024. 10:00 СД,СЛ 44
172107 Управљање пројектима и инвестицијама др Љиљана Пецић 23.02.2024. 09:00 СЛ,СД 1
317110 Управљање процесима др Вера Петровић 22.02.2024. 16:00 102 0
180917 Управљање рециклажним процесима др Биљана Пејић 14.02.2024. 15:00 510 0
141307 Управљање у реалном времену др Вера Петровић 22.02.2024. 13:00 102 54
101207 Физика др Марко Мирковић 25.02.2024. 13:00 510 2
181417 Физичко-хемијски процеси у рециклажним технологијама др Биљана Пејић 14.02.2024. 15:00 510 3
150411 Функционално програмирање др Перица Штрбац 23.02.2024. 17:00 607 1
317112 Хибридна и електро возила др Горан Дикић 18.02.2024. 17:00 СЛ 2
© 2024 Одсек Висока школа електротехнике и рачунарства, Београд
Војводе Степе 283, office@viser.edu.rs, +381 11 2471 099
Радно време: Понедељак - Петак 09:00-17:00