Spinner

Документ се учитава

АТУСС

ВИШЕР

Академија техничко-уметничких струковних студија Београд

Одсек Висока школа електротехнике и рачунарства

Распоред испита за Јуни (2023/2024)

Претрага

Шифра Предмет Професор Датум Време Сала Пријаве
170807 Бизнис план др Дејан Тошић 10.06.2024. 09:00 506,509 0
100307 Инжењерска математика др Владимир Балтић 10.06.2024. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 3
100307 Инжењерска математика др Љубица Михић 10.06.2024. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 0
100507 Дискретна математика др Владимир Балтић 10.06.2024. 12:00 СД,СЛ 8
120907 Електричне инсталације и осветљење др Ивана Влајић-Наумовска 10.06.2024. 13:00 302 4
120111 Дизајн електричног осветљења др Ивана Влајић-Наумовска 10.06.2024. 13:00 302 0
150307 Рачунарска графика др Перица Штрбац 10.06.2024. 15:00 СД,СЛ 22
160807 Телевизијски системи и видео технологије мр Саша Ђелевић 11.06.2024. 09:00 112,109 0
100207 Виша математика др Љубица Михић 11.06.2024. 10:00 СЛ,СД 4
120807 Електране и разводна постројења др Ивана Влајић-Наумовска 11.06.2024. 13:00 406 6
162107 Студијска и ванстудијска телевизијска продукција др Ивана Милошевић 11.06.2024. 13:00 112,109 0
160807 Телевизијски системи и видео технологије др Ивана Милошевић 11.06.2024. 13:00 112,109 1
130807 Објектно програмирање 1 др Перица Штрбац 11.06.2024. 13:00 607, 602 9
317315 Телекомуникациона мерења др Бранимир Јакшић 11.06.2024. 17:00 203 2
317117 Мерни информациони системи др Бранимир Јакшић 11.06.2024. 17:00 203 1
317204 Пројектовање софтверских заштитних механизама др Аца Алексић 11.06.2024. 17:00 506,509 0
120307 Елементи електроенергетских система др Ивана Влајић-Наумовска 12.06.2024. 09:00 510 0
110107 Електроника др Славица Маринковић 12.06.2024. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ 7
110207 Основи електронике др Славица Маринковић 12.06.2024. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ 5
171707 Електронско банкарство др Бранимир Тренкић 12.06.2024. 09:00 112,109 0
130707 Рачунарске мреже др Бранимир Тренкић 12.06.2024. 09:00 112,109 13
110117 Интернет комуникације др Бранимир Тренкић 12.06.2024. 09:00 112,109 1
120111 Пројектовање електричног осветљења др Ивана Влајић-Наумовска 12.06.2024. 13:00 ГСЛ 0
111707 Енергетска електроника мр Неша Рашић 12.06.2024. 13:00 510 1
317105 Енергетски извори др Ивана Влајић-Наумовска 12.06.2024. 17:00 ГСЛ 1
317114 Рачунарско пројектовање електричних постројења др Ивана Влајић-Наумовска 12.06.2024. 17:00 602 0
317111 Процесирање сигнала др Славица Маринковић 12.06.2024. 17:00 203 4
317217 Дидактика др Весна Краварушић 12.06.2024. 17:00 304 0
150411 Функционално програмирање др Перица Штрбац 12.06.2024. 18:00 607, 602 12
100607 Вероватноћа и статистика др Ана Савић 13.06.2024. 09:00 СД 0
111207 Мобилне телекомуникације др Славица Маринковић 13.06.2024. 09:00 302 1
110707 Телекомуникације др Славица Маринковић 13.06.2024. 09:00 302 1
130211 Комуникациони системи др Славица Маринковић 13.06.2024. 09:00 302 1
161407 Компјутерска анимација др Марина Кецман 13.06.2024. 09:00 302 6
140907 Елементи аутоматских система др Слободан Драшковић 13.06.2024. 09:00 106 1
121207 Дистрибуција и тржиште електричне енергије др Александра Грујић 13.06.2024. 13:00 406 0
181217 Производња енергије из отпада др Александра Грујић 13.06.2024. 13:00 406 8
3171ПИР Примењени истраживачки рад др Александра Грујић 13.06.2024. 13:00 406 4
СП Стручна пракса др Александра Грујић 13.06.2024. 13:00 406 5
120107 Основи електроенергетике др Ивана Влајић-Наумовска 13.06.2024. 13:00 302,304 20
161007 Студијска аудиотехника др Драган Новковић 13.06.2024. 13:00 302 1
162207 Музичка продукција др Драган Новковић 13.06.2024. 13:00 106 6
170511 Предузетништво др Ружица Цветковић 13.06.2024. 13:00 506,509,510 2
317303 Аудио уређаји и системи др Соња Крстић 13.06.2024. 17:00 Аудио ст. 0
317303 Аудио уређаји и системи др Драган Новковић 13.06.2024. 17:00 Аудио ст. 0
131107 Објектно програмирање 2 др Перица Штрбац 13.06.2024. 18:00 607 0
130611 Стандардни кориснички интерфејси др Перица Штрбац 13.06.2024. 18:00 607 0
317215 Програмирање у интегрисаним технологијама др Перица Штрбац 13.06.2024. 18:00 607 0
3172ПИР Примењени истраживачки рад др Перица Штрбац 13.06.2024. 18:00 607 0
130417 Програмирање мобилних уређаја др Аца Алексић 13.06.2024. 18:00 607 19
131007 Интернет протоколи и технологије др Срђан Маричић 14.06.2024. 10:00 509,506,602 2
150507 Рачунари и периферије др Синиша Минић 14.06.2024. 13:00 509 0
130411 Напредне архитектуре рачунара др Синиша Минић 14.06.2024. 13:00 506,509 5
170107 Интернет сервиси мр Милош Пејановић 14.06.2024. 13:00 ГСД 0
150217 Пројектовање рачунарских игара др Зоран Ћировић 14.06.2024. 17:00 402 1
317306 Дигиталне радио и ТВ технологије др Драган Новковић 14.06.2024. 17:00 Аудио ст. 0
3173СП1 Стручна пракса 1 др Драган Новковић 14.06.2024. 17:00 Аудио ст. 2
3173СП2 Стручна пракса 2 др Драган Новковић 14.06.2024. 17:00 Аудио ст. 2
3173ПИР Примењени истраживачки рад др Драган Новковић 14.06.2024. 17:00 Аудио ст. 0
317304 Видео уређаји и системи др Ивана Милошевић 14.06.2024. 17:00 Аудио ст. 0
317314 Пројектовање студија др Ивана Милошевић 14.06.2024. 17:00 Аудио ст. 0
317202 Педагогија др Ивица Радовановић 14.06.2024. 17:00 СД 0
3172СП1 Стручна пракса 1 др Перица Штрбац 14.06.2024. 18:00 510 2
3172СП2 Стручна пракса 2 др Перица Штрбац 14.06.2024. 18:00 510 0
СП Стручна пракса др Перица Штрбац 14.06.2024. 18:00 510 4
151307 Технике визуелног програмирања др Зоран Ћировић 15.06.2024. 09:00 402,403,409 8
101507 Енглески језик мр Весна Јокановић 15.06.2024. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 10
101507 Енглески језик др Долорис Бешић-Вукашиновић 15.06.2024. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 18
150711 Увод у Интернет технологије др Зоран Ћировић 15.06.2024. 13:00 402,403,409 2
110907 Дигитална електроника др Горан Дикић 15.06.2024. 13:00 607 15
161707 Дигитална телевизија др Ивана Милошевић 15.06.2024. 13:00 112,109 5
151607 Сигурност информационих система др Немања Мачек 15.06.2024. 13:00 506,509 1
131307 Сигурност у рачунарским мрежама др Немања Мачек 15.06.2024. 13:00 506,509 11
170817 Безбедност и заштита информационих система др Немања Мачек 15.06.2024. 13:00 506,509 0
161707 Дигитална телевизија мр Саша Ђелевић 15.06.2024. 13:00 112,109 0
170117 Електронско пословање др Нада Михаиловић 15.06.2024. 13:00 602 8
317218 Методе истраживања др Нада Михаиловић 15.06.2024. 17:00 602 1
СП Стручна пракса др Нада Михаиловић 15.06.2024. 17:00 602 1
160807 Снимање звука др Соња Крстић 16.06.2024. 13:00 106 6
172107 Управљање пројектима и инвестицијама др Љиљана Пецић 17.06.2024. 09:00 СД 1
150407 Базе података др Габријела Димић 17.06.2024. 09:00 402,403,409 3
161307 Музички инструменти др Соња Крстић 17.06.2024. 13:00 106 5
130311 Програмирање веб апликација др Габријела Димић 17.06.2024. 13:00 607 2
151207 Интернет програмирање др Горан Шимић 17.06.2024. 16:00 506,509 1
151507 Интелигентни системи и технологије др Горан Шимић 17.06.2024. 16:00 506,509 2
317210 Програмирање апликација база података др Зоран Ћировић 17.06.2024. 17:00 402,403 0
3171СП2 Стручна пракса 2 др Славица Маринковић 17.06.2024. 17:00 203 0
3171ПИР Примењени истраживачки рад др Славица Маринковић 17.06.2024. 17:00 203 0
131207 Софтверско инжењерство др Горан Шимић 17.06.2024. 17:00 506,509 1
160907 Основи анимације др Марина Кецман 17.06.2024. 17:00 402 0
317305 Интерактивна мултимедија др Марина Кецман 17.06.2024. 17:00 402 1
317310 Мултимедијална постпродукција др Марина Кецман 17.06.2024. 17:00 402 1
317211 Big Data инфраструктуре и сервиси др Габријела Димић 17.06.2024. 17:00 607 10
110407 Анализа кола др Амела Зековић 18.06.2024. 09:00 302,304 7
110507 Аналогна електроника др Амела Зековић 18.06.2024. 09:00 302,304 2
171407 Пословна комуникација др Љиљана Пецић 18.06.2024. 09:00 СД,СЛ 8
140107 Механика др Љиљана Пецић 18.06.2024. 09:00 СД 7
170307 Основи менаџмента др Љиљана Пецић 18.06.2024. 09:00 СД,СЛ 0
172107 Управљање пројектима др Љиљана Пецић 18.06.2024. 09:00 СД,СЛ 1
171717 Менаџмент др Љиљана Пецић 18.06.2024. 09:00 СД,СЛ 0
170117 Електронско пословање др Љиљана Пецић 18.06.2024. 09:00 СД,СЛ 0
181117 Одрживи развој др Љиљана Пецић 18.06.2024. 09:00 СЛ 0
130207 Архитектура и организација рачунара 2 др Габријела Димић 18.06.2024. 09:00 607,602 14
170111 Менаџмент продаје др Ружица Цветковић 18.06.2024. 11:00 506,509,510 3
СП Стручна пракса др Амела Зековић 18.06.2024. 11:00 203 2
110411 Телекомуникациони сервиси и технологије др Амела Зековић 18.06.2024. 13:00 302 13
170717 Анализа података др Љиљана Пецић 18.06.2024. 13:00 607 0
170717 Анализа података др Габријела Димић 18.06.2024. 13:00 607 2
101007 Електротехника др Александра Грујић 19.06.2024. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 6
101007 Електротехника др Соња Крстић 19.06.2024. 13:00 СЛ,ГСЛ,ГСД 4
111407 Специјална електронска кола др Амела Зековић 19.06.2024. 13:00 ГСЛ,ГСД;302,304 0
110211 Дигитални системи преноса др Амела Зековић 19.06.2024. 13:00 ГСЛ,ГСД;302,304 9
170317 Интернет интелигентних уређаја др Амела Зековић 19.06.2024. 13:00 ГСЛ,ГСД;302,304 12
140307 Сензори и актуатори др Слободан Драшковић 19.06.2024. 13:00 102 0
СП Стручна пракса др Слободан Драшковић 19.06.2024. 13:00 102 4
150177 Тестирање софтвера мр Јелена Митић 19.06.2024. 16:00 404 0
121707 Одржавање електроенергетских уређаја др Јован Микуловић 19.06.2024. 17:00 304 2
317301 Компресија аудио и видео сигнала др Амела Зековић 19.06.2024. 17:00 203 1
317208 Машинско учење др Немања Мачек 19.06.2024. 17:00 506,509 0
317108 Интелигентне електроенергетске мреже др Саша Штаткић 19.06.2024. 17:00 304 9
317115 Специјалне електричне инсталације др Саша Штаткић 19.06.2024. 17:00 304 0
140207 Аутоматско управљање 1 др Горан Дикић 20.06.2024. 09:00 406 3
151407 Интеграција софтверских технологија др Зоран Ћировић 20.06.2024. 13:00 402,403,409 6
162007 Дизајн звучне слике др Зоран Максимовић 20.06.2024. 13:00 510 0
160307 Основи телевизије др Ивана Милошевић 20.06.2024. 13:00 112,109 5
181417 Физичко-хемијски процеси у рециклажним технологијама др Биљана Пејић 20.06.2024. 13:00 510 0
180917 Управљање рециклажним процесима др Биљана Пејић 20.06.2024. 13:00 510 5
317309 Системи за аудио и видео продукцију др Соња Крстић 20.06.2024. 17:00 Аудио ст. 1
317314 Пројектовање студија др Драган Новковић 20.06.2024. 17:00 Аудио ст. 0
317309 Системи за аудио и видео продукцију др Ивана Милошевић 20.06.2024. 17:00 Аудио ст. 1
3173ПИР Примењени истраживачки рад др Ивана Милошевић 20.06.2024. 17:00 Аудио ст. 1
317313 Комуникациони стандарди и технологије др Стефан Панић 20.06.2024. 17:00 112,109 2
101107 Електротехнички материјали и компоненте др Горан Дикић 21.06.2024. 09:00 103,102 0
100117 Немачки језик др Андреа Жерајић 21.06.2024. 09:00 106 0
140607 Аутоматско управљање 2 др Горан Дикић 21.06.2024. 11:00 406 9
180617 Заштита од буке и вибрација др Драган Новковић 21.06.2024. 13:00 106 0
161107 Акустички дизајн просторија и заштита од буке др Драган Новковић 21.06.2024. 13:00 106 7
180817 Рециклажне технологије др Бранка Петковић 21.06.2024. 13:00 510 2
160107 Основи акустике др Драган Новковић 22.06.2024. 13:00 106 1
181317 Заштита животне средине др Владимир Павићевић 22.06.2024. 13:00 302 7
317209 Психологија др Биљана Јаредић 22.06.2024. 16:00 302 14
140707 Мерења 1 др Драгана Прокин 23.06.2024. 09:00 607 23
141007 Мерења 2 др Драгана Прокин 23.06.2024. 09:00 607 0
151107 Оперативни системи 1 др Борислав Ђорђевић 23.06.2024. 09:00 112,109 10
151707 Оперативни системи 2 др Борислав Ђорђевић 23.06.2024. 09:00 112,109 1
121107 Техника високог напона др Александра Грујић 23.06.2024. 09:00 302,304 5
151107 Оперативни системи 1 др Немања Мачек 23.06.2024. 09:00 406 16
162707 Озвучавање др Филип Пантелић 23.06.2024. 13:00 406 0
160507 Аудиоелектроника др Филип Пантелић 23.06.2024. 13:00 406 13
317203 Објектно оријентисана анализа и дизајн др Синиша Илић 23.06.2024. 17:00 СЛ 3
317205 Пројектовање информационих система др Синиша Илић 23.06.2024. 17:00 СЛ 1
130507 Микрорачунари др Горан Дикић 24.06.2024. 09:00 506 1
171007 Веб дизајн др Светлана Штрбац-Савић 24.06.2024. 09:00 607 0
110412 Биомедицински уређаји др Александар Жорић 24.06.2024. 13:00 ГСЛ 0
111607 Биомедицински уређаји др Александар Жорић 24.06.2024. 13:00 ГСД 9
111307 Микроконтролери др Александар Жорић 24.06.2024. 13:00 ГСЛ 0
121607 Обновљиви извори енергије др Александра Грујић 24.06.2024. 13:00 302,304 15
101207 Физика др Марко Мирковић 24.06.2024. 13:00 510 0
121007 Електрични погони мр Неша Рашић 24.06.2024. 13:00 510 4
120207 Електрични мотори мр Неша Рашић 24.06.2024. 13:00 510 2
130107 Архитектура и организација рачунара 1 др Драгана Прокин 25.06.2024. 13:00 607 1
160707 Технике снимања слике мр Александар Кајевић 25.06.2024. 13:00 СД 0
160117 Камера мр Александар Кајевић 25.06.2024. 13:00 СД 4
120707 Електрични трансформатори и генератори мр Неша Рашић 25.06.2024. 13:00 406 5
130107 Архитектура и организација рачунара 1 др Зоран Ловрековић 25.06.2024. 13:00 602 2
101407 Основи информатике и рачунарства др Зоран Ловрековић 25.06.2024. 13:00 302,304 29
317102 Пројектовање електронских уређаја др Драгана Прокин 25.06.2024. 17:00 403 1
317107 Дигитални системи у програмабилној логици др Драгана Прокин 25.06.2024. 17:00 403 1
317201 Системи за складиштење података др Борислав Ђорђевић 25.06.2024. 17:00 402 13
317213 Виртуелизација у рачунарству у облаку др Борислав Ђорђевић 25.06.2024. 17:00 402 0
317216 Предузетништво и подстицаји у области електротехнике и рачунарства др Нада Михаиловић 25.06.2024. 17:00 СД 9
130307 Основи програмирања др Слободанка Ђенић 26.06.2024. 09:00 402,403,409 24
130307 Основи програмирања др Светлана Штрбац-Савић 26.06.2024. 13:00 409,402,403 7
140407 Мотори са унутрашњим сагоревањем др Сретен Перић 26.06.2024. 13:00 106 0
140807 Моторна возила др Сретен Перић 26.06.2024. 13:00 106 8
180417 Заштита од јонизујућег и нејонизујућег зрачења др Љиљана Гулан 26.06.2024. 13:00 510 0
130317 Меко рачунарство др Горан Шимић 26.06.2024. 16:00 607 7
120507 Електрични претварачи снаге др Жељко Деспотовић 26.06.2024. 17:00 304 1
180517 Савремене методе пречишћавања ваздуха у индустрији др Жељко Деспотовић 26.06.2024. 17:00 304 2
317101 Пројектовање електроенергетских претварача др Жељко Деспотовић 26.06.2024. 17:00 304 0
101307 Апликативни софтвер мр Јелена Митић 27.06.2024. 09:00 607 19
130607 Програмски језици др Слободанка Ђенић 27.06.2024. 13:00 402 0
150107 Дигиталне мултимедије мр Александар Кајевић 27.06.2024. 13:00 СД 12
160217 Дизајн штампе мр Александар Кајевић 27.06.2024. 13:00 СД 0
162507 Мултимедијална продукција др Владимир Церић 27.06.2024. 13:00 607 8
СП Стручна пракса др Владимир Церић 27.06.2024. 14:00 607 5
120407 Високонапонски апарати др Александра Грујић 27.06.2024. 17:00 302 0
317106 Управљање квалитетом електричне енергије др Александра Грујић 27.06.2024. 17:00 302 11
130117 Увод у рачунарство у облаку др Немања Мачек 27.06.2024. 17:00 506,509 0
140111 Основи дијагностике возила др Слободан Драшковић 28.06.2024. 09:00 106,302 7
161907 Видео продукција др Владимир Церић 28.06.2024. 11:00 607 3
120607 Нове енергетске технологије др Александра Грујић 28.06.2024. 13:00 302 0
150611 Анализа друштвених мрежа мр Јелена Митић 28.06.2024. 13:00 607 19
СП Стручна пракса мр Јелена Митић 28.06.2024. 13:00 607 5
141307 Управљање у реалном времену др Слободан Драшковић 28.06.2024. 13:00 102 0
3172СП1 Стручна пракса 1 др Зоран Ћировић 28.06.2024. 17:00 102 2
3172СП2 Стручна пракса 2 др Зоран Ћировић 28.06.2024. 17:00 102 0
3172ПИР Примењени истраживачки рад др Зоран Ћировић 28.06.2024. 17:00 402,403,409 1
111807 Програмабилна логичка кола др Драгана Прокин 28.06.2024. 17:00 402,403,409 15
3171СП2 Стручна пракса 2 др Александра Грујић 28.06.2024. 17:00 402,403,409 3
3172СП1 Стручна пракса 1 др Горан Дикић 28.06.2024. 17:00 102 2
3172СП2 Стручна пракса 2 др Горан Дикић 28.06.2024. 17:00 102 0
3172ПИР Примењени истраживачки рад др Горан Дикић 28.06.2024. 17:00 102 2
3173СП1 Стручна пракса 1 др Горан Дикић 28.06.2024. 17:00 102 1
3173СП2 Стручна пракса 2 др Горан Дикић 28.06.2024. 17:00 102 0
3171СП1 Стручна пракса 1 др Горан Дикић 28.06.2024. 17:00 102 9
3171СП2 Стручна пракса 2 др Горан Дикић 28.06.2024. 17:00 102 0
317112 Хибридна и електро возила др Горан Дикић 28.06.2024. 17:00 102 0
150207 Увод у објектно програмирање др Светлана Штрбац-Савић 29.06.2024. 09:00 402,403 20
170517 Информациони системи мр Милош Пејановић 29.06.2024. 09:00 402 3
140217 Сигнали и системи др Слободан Александров 29.06.2024. 09:00 СЛ,СД,ГСД,ГСЛ,106 6
130907 Интеракција човек - рачунар др Зоран Ћировић 29.06.2024. 13:00 402,403,409 8
140411 Системи убризгавања у дизел моторима др Александар Гркић 29.06.2024. 13:00 106 0
141512 Системи стабилности, безбедности и комфора у возилима др Александар Гркић 29.06.2024. 13:00 106 6
317104 Системи директног убризгавања бензина др Александар Гркић 29.06.2024. 13:00 106 0
317109 Дијагностика система убризгавања дизел мотора др Александар Гркић 29.06.2024. 13:00 106 1
140311 Системи паљења и убризгавања у ото моторима др Александар Гркић 29.06.2024. 13:00 106 7
170617 Пословни софтвер др Светлана Штрбац-Савић 29.06.2024. 16:00 404 0
317207 Протоколи и технологије бежичних система др Бранимир Тренкић 29.06.2024. 17:00 112,109 4
317302 Дигитални комуникациони системи др Бранимир Тренкић 29.06.2024. 17:00 112,109 0
317312 Мултимедијални интернет пренос др Бранимир Тренкић 29.06.2024. 17:00 112,109 0
170417 Електронска трговина др Светлана Штрбац-Савић 29.06.2024. 17:00 506,509 3
130111 Алгоритми и структуре података др Светлана Штрбац-Савић 30.06.2024. 09:00 506,602 7
150408 Програмирање у језику Јава мр Јелена Митић 30.06.2024. 09:00 509 1
150211 Објектно орјентисано пројектовање мр Јелена Митић 30.06.2024. 09:00 509,506 5
141407 Роботика и аутоматизација др Слободан Драшковић 30.06.2024. 09:00 102,106 7
151907 Основи информационих технологија др Слободанка Ђенић 30.06.2024. 13:00 402,403,409 0
150511 Технологије за електронско учење др Слободанка Ђенић 30.06.2024. 13:00 409 15
317212 Методика наставе електротехнике и рачунарства др Слободанка Ђенић 30.06.2024. 13:00 402,403,409 2
170407 Маркетинг др Златко Ланговић 30.06.2024. 13:00 607 6
170917 Интернет маркетинг др Златко Ланговић 30.06.2024. 13:00 607 0
180317 Управљање електронским и електричним отпадом др Маја Ђолић 30.06.2024. 13:00 510 0
317110 Управљање процесима др Слободан Драшковић 30.06.2024. 13:00 102 6
170917 Интернет маркетинг др Нада Михаиловић 30.06.2024. 17:00 602 7
317113 Пројектовање и извођење аутоматизованих система др Слободан Драшковић 30.06.2024. 17:00 102 0
© 2024 Одсек Висока школа електротехнике и рачунарства, Београд
Војводе Степе 283, office@viser.edu.rs, +381 11 2471 099
Радно време: Понедељак - Петак 09:00-17:00