Dokument se učitava

Belgrade

Borislav Đorđević

Obrazovanje

• Magistarske studije: Univerzitet u Beogradu, Elektrotehnički fakultet, Elektrotehnika i računarstvo [1989-1992]
  • Doktorske studije: Univerzitet u Beogradu, Elektrotehnički fakultet, Elektrotehnika i računarstvo [1993-2003]
  • Osnovne akademske studije: Univerzitet u Beogradu, Elektrotehnički fakultet, Elektrotehnika i računarstvo [1984-1989]

Biografija

Borislav S. Đorđević je rođen 26. 04. 1964. godine u Pirotu (od oca Slavoljuba i majke Gordane). Osnovnu školu i gimnaziju završio je u Pirotu sa odličnim uspehom, sa Vukovom diplomom. Upisao je Elektrotehnički fakultet u Beogradu, odsek Elektronika, smer Elekronika, 1983. godine. Fakultet je završio u roku, 1989. godine sa prosečnom ocenom 8,70. Magistarsku tezu pod nazivom “POBOLjŠANjE PERFORMANSI SCSI DISKOVA NA RAČUNARIMA POD MS-DOS OPERATIVNIM SISTEMOM” odbranio je na Elektrotehničkom fakultetu u Beogradu, 30. decembra 1992. godine. Doktorsku disertaciju pod nazivom “KEŠIRANjE DISKOVA ZA CENTRALIZOVANE OPERATIVNE SISTEME” odbranio je na Elektrotehničkom fakultetu u Beogradu , 9. jula 2003. godine.

PhD Borislav Đorđević slika

PhD Borislav Đorđević