Predrag Stević

• Osnovne strukovne studije: Akademija tehničko-umetničkih strukovnih studija, Beograd,, Odsek Visoka škola elektrotehnike i računarstva, Računarska tehnika  [2016 - 2020]
  • Master strukovne studije: Akademija tehničko-umetničkih strukovnih studija, Beograd, , Odsek Visoka škola elektrotehnike i računarstva, Računarsko inženjerstvo [2020 - ]

Rođen 10.10.1997. u Požarevcu.

Po završetku osnovne škole "Veljko Dugošević", upisuje srednju Tehničku školu sa domom učenika "Nikola Tesla" u Kostolcu, smer Elektrotehničar računara, i završava je 2016. godine odbranom maturskog rada iz predmeta Računari pod nazivom "Windows Server 2003".

Osnovne strukovne studije na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija započinje 2016. godine na smeru Računarska tehnika.

Od 2018. godine aktivno je radio kao demonstrator na predmetima Algoritmi i strukture podataka, Baze podataka, Arhitektura i organizacija računara 2, Napredne arhitekture računara.

U aprilu 2020. zapošljava se u firmi Jamcon Industrial Services doo Šuvajić, gde je bio angažovan na poziciji Web Developer.

Diplomirao je u septembru 2020. godine odbranom završnog rada iz predmeta Relacione baze podataka pod nazivom "Implementacija baze podataka za finansijske transakcije realizovana u Microsoft SQL Server-u" nakon čega je upisao master strukovne studije na smeru Računarsko inženjerstvo na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija.

Od oktobra 2022. godine zaposlen je na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija kao saradnik u nastavi.