Katarina Koruga

• Osnovne strukovne studije: Akademija tehničko-umetničkim strukovnih studija, Beograd, Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, Informacioni sistemi [2019 - 2022]
  • Master strukovne studije: Akademija tehničko-umetničkim strukovnih studija, Beograd, Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, Računarsko inženjerstvo [2022 - ]

Rođena 2. maja 2000. godine u Kozarskoj Dubici.

Godine 2015. završava osnovnu školu "Vuk Stefanović Karadžić" u rodnom gradu. Po završetku osnovne škole, upisuje opšti smer gimanzije u Kozarskoj Dubici i završava je 2019. godine.

Osnovne studije na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija započenje 2019. godine na smeru Informacioni sistemi.

U martu 2022. zaposlena je u marketinškoj agenciji Communis, gde je bila angažovana na održavanju sajtova.

Diplomirala je u septembru 2022. godine, te je nakon toga upisala master strukovne studije na smeru Računarsko inženjerstvo.

Od oktobra 2022. godine zaposlena je na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija kao saradnik u nastavi.

Eng. appl. Katarina Koruga slika

Eng. appl. Katarina Koruga