Janoš Baranj

• Osnovne strukovne studije: Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija u Beogradu, Nove energetske tehnologije [2017 - 2021]
  • Master strukovne studije: Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija u Beogradu, Elektrotehničko inženjerstvo [2021 - ]

Rođen 14.03.1998. godine u Zrenjaninu. Osnovnu školu završio kao đak generacije u Debeljači, zatim upisuje i završava srednju elektrotehničku školu "Nikola Tesla" u Pančevu, smer Informacione Tehnologije.

2017. godine upisuje Visoku školu elektrotehnike i računarstva strukovnih studija Beograd, studijski program Nove energetske tehnologije.

2021. godine upisuje master strukovne studije na Akademiji tehničko-umetničkih strukovnih studija Beograd, odsek Visoka škola elektrotehnike i računarstva, studijski program Elektrotehničko inženjerstvo.

Od 2017. godine do 2021. godine radi kao elektrotehničar, elektroinstalater.

Od 2021. godine do 2023. godine radi u firmi "Smart Automation" na poslovima automatizacije industrijskih procesa i mašina.

Od 2023. godine zaposlen na Akademiji tehničko-umetničkih strukovnih studija Beograd, odsek Visoka škola elektrotehnike i računarstva kao saradnik u nastavi.

Od 2024. godine sekretar studijskog programa Ekološki inženjering.