Aleksandar Krsmić

• Osnovne strukovne studije: ATUSS Odsek Visoka škola elektrotehnike i računarstva, Nove energetske tehnologije [2019 - 2022]
  • Master strukovne studije: ATUSS Odsek Visoka škola elektrotehnike i računarstva, Elektrotehničko inžinjerstvo [2022 -]

Rođen 16.08.2000. godine u Beogradu.Osnovnu školu završio u Obrenovcu i zatim upisuje Tehničku školu u Obrenovcu smer "Elektrotehničar procesnog upravljanja".  Nakon završene srednje škole 2019. godine upisuje Visoku školu elektrotehnike i računarstva smer Nove energetske tehnologije (NET), koju završava 2022. godine.  Od septembra 2022. godine upisan je na master strukovnim studijama na smeru Elektrotehničko inžinjerstvo.  Od 2023. zaposlen je na ATUSS odsek VIŠER sa punim radnim vremenom kao saradnik u nastavi.

Eng. appl. Aleksandar Krsmić slika

Eng. appl. Aleksandar Krsmić