Aleksa Tomković

• Osnovne strukovne studije: Akademija tehničko-umetničkim strukovnih studija, Beograd, Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, Informacioni sistemi [2018 - 2022]
  • Master strukovne studije: Akademija tehničko-umetničkim strukovnih studija, Beograd, Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, Računarsko inženjerstvo [2022 -]

Rođen 06. septembra 1999. u Aranđelovcu.

Po završetku osnovne škole, upisuje srednju Tehničku školu "Mileta Nikolić" u Aranđelovcu i završava je 2018. godine.

Osnovne studije na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija započenje 2018. godine na smeru Informacioni sistemi.

U januaru 2021. zaposlen je u firmi InCentar International, gde je bilo angažovan na poziciji IT Project Manager.

Diplomiralo je u septembru 2022. godine, nakon čega je upisalo master strukovne studije na smeru Računarsko inženjerstvo na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija.

Od novembra 2022. godine zaposlen je na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija kao saradnik u nastavi.

Eng. appl. Aleksa Tomković slika

Eng. appl. Aleksa Tomković