Milica Jovanović

• Osnovne strukovne studije: Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija u Beogradu, Elektronika i telekomunikacije [2018 - 2021]
  • Master strukovne studije: Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija u Beogradu, Elektrotehničko inženjerstvo [2021 - ]

Rođena 30.08.1996. godine u Beogradu. Završila je srednju elektrotehničku školu “Nikola Tesla” u Beogradu, smer Elektrotehničar telekomunikacija.

2018. upisala Visoku školu elektrotehnike i računarstva strukovnih studija u Beogradu, smer Elektronika i telekomunikacije gde je 2021. godine diplomirala kod dr Slavice Marinković sa temom “Višeantenski sistemi i njihova primena u mobilnim telekomunikacijama”.

2021. godine upisala Master strukovne studije, smer Elektrotehničko inženjerstvo.

Od školske 2020/2021. angažovana kao student demonstrator na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija na predmetima: Osnovi elektronike, Digitalna elektronika, Mobilne telekomunikacije, Telekomunikacioni servisi i tehnologije, Internet inteligentnih uređaja, Mikrokontroleri.

Od novembra 2022. zaposlena na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva kao saradnik u nastavi.

Eng. appl. Milica Jovanović slika

Eng. appl. Milica Jovanović