Dokument se učitava

Belgrade

Dalibor Vukić

Obrazovanje

• Osnovne strukovne studije: Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, Automatika i sistemi upravaljanja vozilima [2008-2011]
  • Specijalističke strukovne studije: Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, Mehatronika [2013-2014]

Biografija

Rođen 1985. godine u Vreocima.
Završio osnovne strukovne studije na SP ASUV u  Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija 2011. godine.
Završio specijalističke strukovne studije na SP Mehatronika u Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija 2014. godine.
Od 2011. godine zaposlen u Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija na radnom mestu laboranta.
Od 2014. godine zaposlen u Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija na radnom mestu saradnika za praktičnu nastavu.
Održava laboratorijske vežbe na predmetima iz oblasti sistema upravljanja u vozilima.