Spinner

Документ се учитава

ВИШЕР

Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија

Београд

Распоред испита за Јуни (2018/2019)

Претрага

Шифра Предмет Професор Датум Време Сала Пријаве
317211 Big Data инфраструктуре и сервиси др Светлана Штрбац-Савић 24.06.2019. 17:00 402,409 34
170422 Акустички дизајн просторија др Драган Новковић 18.06.2019. 10:00 106 0
161107 Акустички дизајн просторија др Драган Новковић 18.06.2019. 10:00 106 2
161107 Акустички дизајн просторија и заштита од буке др Драган Новковић 18.06.2019. 10:00 106 51
230811 Алармни системи и видео надзор др Немања Мачек 15.06.2019. 17:00 402,403,506,509 0
130111 Алгоритми и структуре података др Светлана Штрбац-Савић 26.06.2019. 17:00 СЛ,СД 78
150611 Анализа друштвених мрежа мр Јелена Митић 21.06.2019. 10:00 402,403,409 151
110407 Анализа кола др Амела Зековић 18.06.2019. 13:00 406 22
110401 Аналогна електроника . Комисија . 27.06.2019. 10:00 СД 0
110401 Аналогна електроника др Амела Зековић 27.06.2019. 10:00 СД 1
110507 Аналогна електроника др Амела Зековић 27.06.2019. 10:00 СД 18
150503 Апликативни софтвер др Ивана Влајић-Наумовска 20.06.2019. 09:00 607 0
101307 Апликативни софтвер др Ивана Влајић-Наумовска 20.06.2019. 09:00 607 115
101307 Апликативни софтвер мр Јелена Митић 20.06.2019. 09:00 607 56
130107 Архитектура и организација рачунара 1 др Милан Мијалковић 23.06.2019. 13:00 302 24
130107 Архитектура и организација рачунара 1 др Драгана Прокин 23.06.2019. 10:00 402,403 3
130207 Архитектура и организација рачунара 2 др Милан Мијалковић 16.06.2019. 13:00 304,302 147
317303 Аудио уређаји и системи др Соња Крстић 26.06.2019. 17:00 Аудио ст. 0
317303 Аудио уређаји и системи др Драган Новковић 26.06.2019. 17:00 Аудио ст. 2
160507 Аудиоелектроника др Филип Пантелић 15.06.2019. 13:00 302 81
140207 Аутоматско управљање 1 др Емилија Кисић 18.06.2019. 13:00 302 39
140403 Аутоматско управљање 2 др Горан Дикић 24.06.2019. 17:00 СЛ,СД 0
140607 Аутоматско управљање 2 др Горан Дикић 24.06.2019. 17:00 СЛ,СД 47
150407 Базе података мр Милош Пејановић 15.06.2019. 10:00 402,403,607,409 75
191008 Бежични комуникациони системи др Бранимир Тренкић 22.06.2019. 17:00 112 0
170807 Бизнис план др Дејан Тошић 20.06.2019. 17:00 406 15
170807 Бизнис план за е-пословање др Дејан Тошић 20.06.2019. 17:00 406 3
110412 Биомедицински уређаји др Александар Жорић 25.06.2019. 17:00 ГСЛ,ГСД 0
111607 Биомедицински уређаји др Александар Жорић 25.06.2019. 17:00 ГСЛ,ГСД 87
171007 Веб дизајн др Светлана Штрбац-Савић 23.06.2019. 10:00 607,602,509 83
190608 Веб системи и технологије др Бранимир Тренкић 22.06.2019. 17:00 112 0
100607 Вероватноћа и статистика др Владимир Балтић 19.06.2019. 10:00 302 24
130217 Вештачка интелигенција др Емилија Кисић 20.06.2019. 10:00 ГСЛ,ГСД 49
170417 Видео продукција мр Драган Димчић 18.06.2019. 10:00 310 0
161907 Видео продукција мр Драган Димчић 18.06.2019. 10:00 310 30
317304 Видео уређаји и системи др Ивана Милошевић 22.06.2019. 17:00 406 6
317213 Виртуелизација у рачунарству у облаку др Борислав Ђорђевић 16.06.2019. 17:00 402,403 0
120407 Високонапонски апарати др Саша Стојковић 26.06.2019. 10:00 302 18
100207 Виша математика др Владимир Балтић 26.06.2019. 10:00 СЛ,СД 19
110907 Дигитална електроника др Горан Дикић 17.06.2019. 13:00 СД 69
111907 Дигитална интегрисана електроника др Горан Дикић 17.06.2019. 13:00 СД 6
130407 Дигитална обрада сигнала др Емилија Кисић 18.06.2019. 10:00 302 1
161707 Дигитална телевизија др Ивана Милошевић 17.06.2019. 13:00 406 103
150107 Дигиталне мултимедије мр Александар Кајевић 21.06.2019. 13:00 ГСЛ 129
150401 Дигиталне мултимедије 1 мр Александар Кајевић 21.06.2019. 13:00 ГСЛ 0
150107 Дигиталне мултимедије 1 мр Александар Кајевић 21.06.2019. 13:00 ГСЛ 1
150707 Дигиталне мултимедије 2 др Зоран Ћировић 21.06.2019. 17:00 402,403 3
317306 Дигиталне радио и ТВ технологије др Миле Петровић 23.06.2019. 17:00 406 6
317306 Дигиталне радио и ТВ технологије др Драган Новковић 23.06.2019. 17:00 406 5
111007 Дигиталне телекомуникације др Славица Маринковић 22.06.2019. 13:00 СД 1
161207 Дигитални дизајн публикација мр Александар Кајевић 19.06.2019. 16:00 ГСД 31
317302 Дигитални комуникациони системи др Бранимир Тренкић 22.06.2019. 17:00 112 1
317206 Дигитални сигнал процесори др Милан Мијалковић 19.06.2019. 17:00 ГСЛ 8
110211 Дигитални системи преноса др Амела Зековић 19.06.2019. 10:00 302 41
317107 Дигитални системи у програмабилној логици др Драгана Прокин 23.06.2019. 17:00 403 7
317217 Дидактика др Јелена Круљ Драшковић 22.06.2019. 11:00 406 9
120111 Дизајн електричног осветљења др Ивана Влајић-Наумовска 24.06.2019. 13:00 СД,СЛ 27
170419 Дизајн звучне слике др Зоран Максимовић 16.06.2019. 13:00 ГСД 0
162007 Дизајн звучне слике др Зоран Максимовић 16.06.2019. 13:00 ГСД 17
160217 Дизајн штампе мр Александар Кајевић 26.06.2019. 13:00 310,ГСЛ 1
240512 Дијагностика система убризгавања дизел мотора др Александар Гркић 19.06.2019. 17:00 302 1
317109 Дијагностика система убрузгавања дизел мотора др Александар Гркић 19.06.2019. 17:00 302 6
240312 Директно убризгавање бензина мр Милија Џекулић 19.06.2019. 17:00 106 0
240312 Директно убризгавање бензина др Александар Гркић 19.06.2019. 17:00 302 0
100507 Дискретна математика др Владимир Балтић 20.06.2019. 10:00 СЛ,СД 106
120409 Дистрибуција и продаја електричне енергије др Александра Грујић 20.06.2019. 10:00 304 0
121207 Дистрибуција и тржиште електричне енергије др Александра Грујић 20.06.2019. 10:00 304 12
150611 Друштвене мреже мр Јелена Митић 21.06.2019. 10:00 402,403,409 111
180117 Еколошка регулатива др Дарко Радосављевић 16.06.2019. 10:00 510 10
180217 Еколошки менаџмент др Милица Јевремовић 16.06.2019. 10:00 406 2
180401 Економика бизниса др Милица Јевремовић 17.06.2019. 13:00 СЛ 0
172007 Економика бизниса др Милица Јевремовић 17.06.2019. 13:00 СЛ 64
120807 Електране и разводна постројења др Саша Стојковић 20.06.2019. 13:00 302 43
120406 Електричне инсталације и осветљење др Ивана Влајић-Наумовска 24.06.2019. 17:00 302,304 0
120907 Електричне инсталације и осветљење др Ивана Влајић-Наумовска 24.06.2019. 17:00 302,304 52
140211 Електричне машине на возилима мр Милија Џекулић 15.06.2019. 10:00 106 3
120207 Електрични мотори др Саша Стојковић 23.06.2019. 10:00 СД 25
120407 Електрични погони др Милан Мијалковић 18.06.2019. 13:00 106 0
121007 Електрични погони др Милан Мијалковић 18.06.2019. 13:00 106 26
120507 Електрични претварачи снаге др Жељко Деспотовић 15.06.2019. 13:00 ГСД 25
120707 Електрични трансформатори и генератори др Саша Стојковић 17.06.2019. 13:00 302 47
100417 Електроника др Славица Маринковић 19.06.2019. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 0
110107 Електроника др Славица Маринковић 19.06.2019. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 179
171307 Електронска трговина др Светлана Штрбац-Савић 27.06.2019. 13:00 302 4
170417 Електронска трговина др Светлана Штрбац-Савић 27.06.2019. 13:00 302 19
120412 Електронски претварачи снаге др Жељко Деспотовић 15.06.2019. 13:00 ГСД 0
141207 Електронски системи паљења и убризгавања др Александар Гркић 19.06.2019. 17:00 302 0
180412 Електронско банкарство др Бранимир Тренкић 18.06.2019. 10:00 406 0
171707 Електронско банкарство др Бранимир Тренкић 18.06.2019. 10:00 406 14
170117 Електронско пословање др Дејан Тошић 27.06.2019. 13:00 406 55
100413 Електротехника др Соња Крстић 24.06.2019. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 0
101007 Електротехника др Соња Крстић 24.06.2019. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 91
101007 Електротехника др Александра Грујић 24.06.2019. 13:00 304,302 44
100415 Електротехнички материјали и компоненте др Вера Петровић 27.06.2019. 10:00 109,112 0
101107 Електротехнички материјали и компоненте др Вера Петровић 27.06.2019. 10:00 109,112 8
140404 Елементи аутоматских система мр Милија Џекулић 15.06.2019. 10:00 106 0
140907 Елементи аутоматских система мр Милија Џекулић 15.06.2019. 10:00 106 11
120402 Елементи електроенергетских система др Ивана Влајић-Наумовска 16.06.2019. 10:00 304,302 0
120307 Елементи електроенергетских система др Ивана Влајић-Наумовска 16.06.2019. 10:00 304,302 14
101507 Енглески језик мр Весна Јокановић 15.06.2019. 10:00 СЛ,СД 188
111707 Енергетска електроника др Милан Мијалковић 19.06.2019. 13:00 406 27
317105 Енергетски извори др Ивана Влајић-Наумовска 26.06.2019. 17:00 СЛ 8
230217 Етичко хаковање и тестирање пробоја у рачунарске мреже др Немања Мачек 15.06.2019. 17:00 402,403,506,509 0
130511 Заштита података др Немања Мачек 15.06.2019. 17:00 402,403,506,509 2
180617 Заштита од буке и вибрација др Драган Новковић 17.06.2019. 10:00 СД 11
180417 Заштита од јонизујућег и нејонизујућег зрачења др Љиљана Гулан 19.06.2019. 13:00 510 11
8553 Заштита података др Немања Мачек 15.06.2019. 17:00 402,403,506,509 0
100307 Инжењерска математика др Владимир Балтић 18.06.2019. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 214
100307 Инжењерска математика др Катарина Кукић 18.06.2019. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 58
151407 Интеграција софтверских технологија др Зоран Ћировић 21.06.2019. 17:00 402,403 61
317108 Интелигентне електроенергетске мреже др Саша Штаткић 15.06.2019. 17:00 304 39
150407 Интелигентне рачунарске технологије др Горан Шимић 25.06.2019. 17:00 СЛ,СД 0
151507 Интелигентне рачунарске технологије др Горан Шимић 25.06.2019. 17:00 СЛ,СД 0
151507 Интелигентни системи и технологије др Горан Шимић 25.06.2019. 17:00 СЛ,СД 37
317305 Интерактивна мултимедија др Марина Кецман 19.06.2019. 17:00 310 0
260411 Интерактивне мултимедије др Марина Кецман 19.06.2019. 17:00 310 0
130907 Интеракција човек - рачунар др Зоран Ћировић 22.06.2019. 10:00 402,403,409,607 124
110117 Интернет комуникације др Бранимир Тренкић 24.06.2019. 13:00 112,109 35
180407 Интернет маркетинг др Милица Јевремовић 26.06.2019. 13:00 406 0
170907 Интернет маркетинг др Милица Јевремовић 26.06.2019. 13:00 406 0
170917 Интернет маркетинг др Милица Јевремовић 26.06.2019. 13:00 406 18
151207 Интернет програмирање др Мирослав Лутовац 16.06.2019. 13:00 607 35
150408 Интернет програмирање 1 др Мирослав Лутовац 16.06.2019. 13:00 607 1
150502 Интернет програмирање 2 др Мирослав Лутовац 16.06.2019. 13:00 607 1
131007 Интернет протоколи и технологије др Бранимир Тренкић 16.06.2019. 13:00 109,112 8
170107 Интернет сервиси мр Милош Пејановић 23.06.2019. 13:00 607 71
190408 Интернет телефонија и телевизија др Миле Петровић 23.06.2019. 17:00 406 1
190407 Интернет телефонија и телевизија др Бранимир Тренкић 20.06.2019. 17:00 112,109 0
220311 Информационе технологије у електроенергетици др Саша Стојковић 20.06.2019. 17:00 602 1
160117 Камера мр Александар Кајевић 24.06.2019. 13:00 ГСД 32
161407 Компјутерска анимација др Марина Кецман 23.06.2019. 13:00 310 0
170410 Компјутерска анимација 1 др Марина Кецман 23.06.2019. 13:00 310 0
161407 Компјутерска анимација 1 др Марина Кецман 23.06.2019. 13:00 310 50
317301 Компресија аудио и видео сигнала др Амела Зековић 17.06.2019. 17:00 ГСЛ 5
180307 Компресија видео и аудио сигнала др Амела Зековић 17.06.2019. 17:00 ГСЛ 0
110111 Комуникационе мреже др Бранимир Тренкић 20.06.2019. 17:00 112,109 5
130211 Комуникациони системи др Славица Маринковић 22.06.2019. 17:00 302 11
317313 Комуникациони стандарди и технологије др Татјана Цветковић 26.06.2019. 17:00 302 8
230511 Корпорацијске комутационе мреже др Бранимир Тренкић 20.06.2019. 17:00 112,109 0
170407 Маркетинг др Милица Јевремовић 26.06.2019. 13:00 406 24
220111 Маркетинг истраживања др Живорад Васић 22.06.2019. 10:00 602 1
100107 Математика 1 др Владимир Балтић 18.06.2019. 09:00 СЛ,СД 14
317208 Машинско учење др Немања Мачек 17.06.2019. 17:00 СД 32
160207 Медији масовне комуникације др Емилија Марковић 18.06.2019. 12:00 310 2
130317 Меко рачунарство мр Милош Пејановић 22.06.2019. 13:00 607 33
171717 Менаџмент др Живорад Васић 22.06.2019. 10:00 602 2
180410 Менаџмент продаје др Милица Јевремовић 16.06.2019. 10:00 406 1
171507 Менаџмент продаје др Милица Јевремовић 16.06.2019. 10:00 406 0
170111 Менаџмент продаје др Милица Јевремовић 16.06.2019. 10:00 406 36
171107 Менаџмент трошкова др Иван Никчевић 21.06.2019. 13:00 510 1
140707 Мерења 1 др Драгана Прокин 21.06.2019. 10:00 607 107
141007 Мерења 2 др Драгана Прокин 21.06.2019. 13:00 607 19
317117 Мерни информациони системи др Мирослав Лутовац 17.06.2019. 17:00 203 3
180407 Мерни информациони системи др Мирослав Лутовац 17.06.2019. 17:00 203 0
317218 Методе истраживања др Вера Петровић 18.06.2019. 17:00 СД 5
317218 Методе истраживања др Мирослав Лутовац 18.06.2019. 17:00 СЛ 18
317212 Методика наставе електротехнике и рачунарства др Слободанка Ђенић 23.06.2019. 14:00 409 22
100419 Механика др Љиљана Пецић 26.06.2019. 10:00 106 0
140107 Механика др Љиљана Пецић 26.06.2019. 10:00 106 26
111307 Микроконтролери др Александар Жорић 26.06.2019. 13:00 304 10
130406 Микропроцесорски софтвер др Милан Мијалковић 17.06.2019. 10:00 106 0
150607 Микропроцесорски софтвер др Милан Мијалковић 17.06.2019. 10:00 106 47
130507 Микрорачунари др Горан Дикић 23.06.2019. 13:00 109,112 10
130409 Микрорачунарски системи др Милан Мијалковић 17.06.2019. 10:00 106 0
111207 Мобилне телекомуникације др Славица Маринковић 22.06.2019. 17:00 302 12
220211 Мониторинг и дијагностика електричних машина др Жељко Деспотовић 22.06.2019. 17:00 ГСЛ 0
140407 Мотори и моторна возила др Сретен Перић 20.06.2019. 13:00 СД 0
140407 Мотори са унутрашњим сагоревањем др Сретен Перић 20.06.2019. 13:00 СД 1
140807 Моторна возила др Сретен Перић 20.06.2019. 13:00 СД 50
170416 Музичка продукција др Драган Новковић 20.06.2019. 10:00 302 0
162207 Музичка продукција др Драган Новковић 20.06.2019. 10:00 302 59
170501 Музички инструменти др Соња Крстић 21.06.2019. 13:00 СД 0
161307 Музички инструменти др Соња Крстић 21.06.2019. 13:00 СД 54
260611 Мултимедијална постпродукција др Марина Кецман 23.06.2019. 17:00 310 0
317310 Мултимедијална постпродукција др Марина Кецман 23.06.2019. 17:00 310 13
162507 Мултимедијална продукција мр Александар Кајевић 26.06.2019. 13:00 310,ГСЛ 25
317312 Мултимедијални интернет пренос др Бранимир Тренкић 20.06.2019. 17:00 112,109 3
130411 Напредне архитектуре рачунара др Синиша Минић 23.06.2019. 10:00 506,509 12
100117 Немачки језик др Андреа Жерајић 17.06.2019. 17:00 105 1
120607 Нове енергетске технологије др Александра Грујић 15.06.2019. 13:00 304 15
317203 Објектно оријентисана анализа и дизајн др Синиша Илић 21.06.2019. 17:00 509 2
150211 Објектно орјентисано пројектовање мр Јелена Митић 16.06.2019. 10:00 402,403,409,404,506 107
150405 Објектно програмирање др Перица Штрбац 18.06.2019. 10:00 607 0
130807 Објектно програмирање 1 др Перица Штрбац 21.06.2019. 17:00 607,506 62
131107 Објектно програмирање 2 др Перица Штрбац 18.06.2019. 10:00 607 20
121607 Обновљиви извори енергије др Александра Грујић 26.06.2019. 13:00 302 58
120408 Одржавање електроенергетских уређаја др Јован Микуловић 23.06.2019. 10:00 302 0
121707 Одржавање електроенергетских уређаја др Јован Микуловић 23.06.2019. 10:00 302 16
140807 Одржавање мотора и моторних возила др Сретен Перић 20.06.2019. 13:00 СД 0
240211 Одрживи развој др Дарко Радосављевић 22.06.2019. 13:00 510 1
181117 Одрживи развој др Дарко Радосављевић 22.06.2019. 13:00 510 3
162707 Озвучавање др Филип Пантелић 27.06.2019. 10:00 ГСЛ 17
170311 Оперативни менаџмент др Живорад Васић 22.06.2019. 10:00 602 4
130407 Оперативни системи др Борислав Ђорђевић 17.06.2019. 10:00 112,109 0
130407 Оперативни системи 1 др Борислав Ђорђевић 17.06.2019. 10:00 112,109 0
151107 Оперативни системи 1 др Борислав Ђорђевић 17.06.2019. 10:00 112,109 100
130407 Оперативни системи 1 др Немања Мачек 17.06.2019. 10:00 ГСЛ,ГСД 0
151107 Оперативни системи 1 др Немања Мачек 17.06.2019. 10:00 ГСЛ,ГСД 113
130501 Оперативни системи 2 др Борислав Ђорђевић 17.06.2019. 13:00 112,109 0
151707 Оперативни системи 2 др Борислав Ђорђевић 17.06.2019. 13:00 112,109 17
160107 Основи акустике др Драган Новковић 23.06.2019. 13:00 ГСЛ 13
170409 Основи анимације др Марина Кецман 18.06.2019. 13:00 310 0
160907 Основи анимације др Марина Кецман 18.06.2019. 13:00 310 18
160507 Основи аудиотехнике др Драган Новковић 16.06.2019. 10:00 106 1
140111 Основи дијагностике возила мр Милија Џекулић 23.06.2019. 10:00 СЛ 45
120411 Основи електроенергетике др Ивана Влајић-Наумовска 17.06.2019. 10:00 304,302 0
120107 Основи електроенергетике др Ивана Влајић-Наумовска 17.06.2019. 10:00 304,302 141
110207 Основи електронике др Славица Маринковић 19.06.2019. 09:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 51
101407 Основи информатике и рачунарства др Вера Петровић 21.06.2019. 10:00 СЛ,СД,ГСЛ,ГСД 209
151907 Основи информационих технологија др Слободанка Ђенић 26.06.2019. 10:00 402,403,409 15
160401 Основи менаџмента др Живорад Васић 22.06.2019. 10:00 602 0
170307 Основи менаџмента др Живорад Васић 22.06.2019. 10:00 602 12
130307 Основи програмирања др Слободанка Ђенић 27.06.2019. 09:00 509,402,409,403,506,103 192
130307 Основи програмирања др Светлана Штрбац-Савић 27.06.2019. 09:00 607,402,403,409,103,112,209 73
130307 Основи програмирања 1 др Слободанка Ђенић 27.06.2019. 09:00 509,402,409,403,506,103,112 0
170402 Основи телевизије др Ивана Милошевић 17.06.2019. 13:00 406 0
160307 Основи телевизије др Ивана Милошевић 17.06.2019. 13:00 406 71
110317 Основи телекомуникација др Славица Маринковић 22.06.2019. 10:00 302,304 7
317202 Педагогија др Ивица Радовановић 16.06.2019. 17:00 СД 11
190808 Перформансе дискова и система датотека др Борислав Ђорђевић 15.06.2019. 17:00 112,109 0
171407 Пословна комуникација др Емилија Марковић 22.06.2019. 13:00 406 80
170511 Предузетништво др Аца Марковић 24.06.2019. 17:00 ГСЛ 40
317216 Предузетништво и подстицаји у области електротехнике и рачунарства др Дејан Тошић 25.06.2019. 17:00 406 53
190708 Примена дигиталних сигнал-процесора др Милан Мијалковић 17.06.2019. 10:00 106 0
3172ПИР Примењени истраживачки рад др Вера Петровић 18.06.2019. 17:00 СД 1
3173ПИР Примењени истраживачки рад др Вера Петровић 18.06.2019. 17:00 СД 1
3171ПИР Примењени истраживачки рад др Вера Петровић 18.06.2019. 17:00 СД 3
3172ПИР Примењени истраживачки рад др Мирослав Лутовац 18.06.2019. 17:00 СЛ 5
3173ПИР Примењени истраживачки рад др Мирослав Лутовац 18.06.2019. 17:00 СЛ 4
3171ПИР Примењени истраживачки рад др Мирослав Лутовац 18.06.2019. 17:00 СЛ 5
110413 Програмабилна логичка кола др Драгана Прокин 23.06.2019. 17:00 403 1
111807 Програмабилна логичка кола др Драгана Прокин 23.06.2019. 17:00 403 31
210113 Програмабилни дигитални системи др Драгана Прокин 23.06.2019. 17:00 403 0
150414 Програмирање апликација база података др Зоран Ћировић 17.06.2019. 17:00 402,403 0
190508 Програмирање апликација база података др Зоран Ћировић 17.06.2019. 17:00 402,403 1
317210 Програмирање апликација база података др Зоран Ћировић 17.06.2019. 17:00 402,403 0
130311 Програмирање веб апликација др Иван Вулић 26.06.2019. 10:00 509 7
317215 Програмирање у интегрисаним технологијама др Перица Штрбац 21.06.2019. 17:00 607 1
130607 Програмски језици др Слободанка Ђенић 25.06.2019. 17:00 402,403,409 37
181217 Производња енергије из отпада др Александра Грујић 27.06.2019. 13:00 304 45
150414 Пројекат 2 мр Драган Димчић 18.06.2019. 10:00 310 1
317101 Пројектовање електроенергетских претварача др Жељко Деспотовић 22.06.2019. 17:00 ГСЛ 2
180107 Пројектовање електронских кола др Драгана Прокин 24.06.2019. 17:00 204 0
317102 Пројектовање електронских уређаја др Драгана Прокин 24.06.2019. 17:00 204 7
317113 Пројектовање и извођење аутоматизованих система др Горан Дикић 24.06.2019. 17:00 102 5
190108 Пројектовање информационих система др Синиша Илић 21.06.2019. 17:00 509 0
317205 Пројектовање информационих система др Синиша Илић 21.06.2019. 17:00 509 0
190208 Пројектовање софтвера др Синиша Илић 21.06.2019. 17:00 509 1
317204 Пројектовање софтверских заштитних механизама др Немања Мачек 25.06.2019. 17:00 304 5
317314 Пројектовање студија др Драган Новковић 21.06.2019. 17:00 Аудио ст. 2
317314 Пројектовање студија др Ивана Милошевић 21.06.2019. 17:00 Аудио ст. 1
317207 Протоколи и технологије бежичних система др Бранимир Тренкић 20.06.2019. 17:00 112,109 26
150412 Протоколи у рачунарским мрежама др Бранимир Тренкић 20.06.2019. 17:00 112,109 0
131007 Протоколи у рачунарским мрежама др Бранимир Тренкић 20.06.2019. 17:00 112,109 0
317111 Процесирање сигнала др Мирослав Лутовац 16.06.2019. 17:00 203 19
317209 Психологија др Емилија Марковић 22.06.2019. 17:00 СД 6
150507 Рачунари и периферије др Градимир Вукчевић 20.06.2019. 13:00 506,509 33
150307 Рачунарска графика др Перица Штрбац 22.06.2019. 10:00 СЛ,СД,ГСЛ 160
150411 Рачунарске мреже др Бранимир Тренкић 18.06.2019. 10:00 112 1
130707 Рачунарске мреже др Бранимир Тренкић 18.06.2019. 10:00 112,109 186
317114 Рачунарско пројектовање електричних постројења др Саша Стојковић 20.06.2019. 17:00 602 4
317317 Регулатива електронских комуникација др Татјана Цветковић 22.06.2019. 17:00 304 3
170411 Регулатива у е-пословању др Бранимир Тренкић 18.06.2019. 10:00 406 3
150311 Релационе базе података мр Милош Пејановић 20.06.2019. 13:00 409,402,403 96
120415 Релејна заштита др Саша Стојковић 21.06.2019. 13:00 302 0
120211 Релејна заштита др Саша Стојковић 21.06.2019. 13:00 302 45
140409 Роботика др Вељко Поткоњак 23.06.2019. 13:00 406 0
240712 Роботика др Вељко Поткоњак 23.06.2019. 13:00 406 0
141407 Роботика и аутоматизација др Вељко Поткоњак 23.06.2019. 13:00 406 9
140307 Сензори и актуатори мр Милија Џекулић 26.06.2019. 13:00 106 9
140217 Сигнали и системи др Емилија Кисић 16.06.2019. 10:00 СЛ,СД 130
151607 Сигурност информационих система др Немања Мачек 15.06.2019. 13:00 506,509 29
230111 Сигурност софтвера др Немања Мачек 19.06.2019. 17:00 СД 0
230611 Сигурност софтвера др Немања Мачек 25.06.2019. 17:00 304 0
130410 Сигурност у рачунарским мрежама др Немања Мачек 19.06.2019. 17:00 СД 1
131307 Сигурност у рачунарским мрежама др Немања Мачек 19.06.2019. 17:00 СД 77
317104 Системи директног убризгавања бензина др Александар Гркић 19.06.2019. 17:00 302 0
317309 Системи за аудио и видео продукцију др Соња Крстић 15.06.2019. 17:00 Аудио ст. 7
317309 Системи за аудио и видео продукцију др Ивана Милошевић 15.06.2019. 17:00 Аудио ст. 7
317201 Системи за складиштење података др Борислав Ђорђевић 15.06.2019. 17:00 112,109 37
317311 Системи и технологије за емитовање сигнала др Миле Петровић 23.06.2019. 17:00 406 0
140311 Системи паљења и убризгавања у бензинским моторима др Александар Гркић 19.06.2019. 13:00 302 33
140311 Системи паљења и убризгавања у ото моторима др Александар Гркић 19.06.2019. 17:00 302 26
141512 Системи стабилности, безбедности и комфора у возилима мр Милија Џекулић 20.06.2019. 17:00 ГСЛ 40
140411 Системи убризгавања у дизел моторима др Александар Гркић 19.06.2019. 13:00 302 18
170413 Снимање звука др Соња Крстић 27.06.2019. 13:00 106 0
161807 Снимање звука др Соња Крстић 27.06.2019. 13:00 106 2
160807 Снимање звука др Соња Крстић 27.06.2019. 13:00 106 60
131207 Софтверско инжењерство др Горан Шимић 25.06.2019. 17:00 СЛ,СД 20
111407 Специјална електронска кола др Амела Зековић 27.06.2019. 13:00 СД 7
220711 Специјалне електричне инсталације др Саша Штаткић 15.06.2019. 17:00 304 0
317115 Специјалне електричне инсталације др Саша Штаткић 15.06.2019. 17:00 304 2
180411 Спољнотрговинско пословање др Иван Никчевић 21.06.2019. 13:00 510 0
172207 Спољнотрговинско пословање др Иван Никчевић 21.06.2019. 13:00 510 4
130611 Стандардни кориснички интерфејси др Перица Штрбац 24.06.2019. 17:00 607 33
101607 Стручна пракса др Александра Грујић 27.06.2019. 10:00 304 41
101607 Стручна пракса др Славица Маринковић 22.06.2019. 10:00 302,304 40
101607 Стручна пракса мр Милија Џекулић 15.06.2019. 10:00 106 11
240812 Стручна пракса мр Милија Џекулић 15.06.2019. 10:00 106 0
101607 Стручна пракса др Светлана Штрбац-Савић 27.06.2019. 13:00 302 17
101607 Стручна пракса др Ивана Милошевић 17.06.2019. 17:00 406 21
СП Стручна пракса др Ивана Милошевић 17.06.2019. 17:00 406 1
101607 Стручна пракса др Перица Штрбац 18.06.2019. 10:00 607 26
101607 Стручна пракса мр Јелена Митић 21.06.2019. 10:00 402,403,409 46
3172СП1 Стручна пракса 1 др Вера Петровић 18.06.2019. 17:00 СД 1
3173СП1 Стручна пракса 1 др Вера Петровић 18.06.2019. 17:00 СД 1
3171СП1 Стручна пракса 1 др Вера Петровић 18.06.2019. 17:00 СД 5
3172СП1 Стручна пракса 1 др Мирослав Лутовац 18.06.2019. 17:00 СЛ 16
3173СП1 Стручна пракса 1 др Мирослав Лутовац 18.06.2019. 17:00 СЛ 3
3171СП1 Стручна пракса 1 др Мирослав Лутовац 18.06.2019. 17:00 СЛ 17
3172СП2 Стручна пракса 2 др Вера Петровић 18.06.2019. 17:00 СД 1
3173СП2 Стручна пракса 2 др Вера Петровић 18.06.2019. 17:00 СД 0
3171СП2 Стручна пракса 2 др Вера Петровић 18.06.2019. 17:00 СД 3
3172СП2 Стручна пракса 2 др Мирослав Лутовац 18.06.2019. 17:00 СЛ 12
3173СП2 Стручна пракса 2 др Мирослав Лутовац 18.06.2019. 17:00 СЛ 3
3171СП2 Стручна пракса 2 др Мирослав Лутовац 18.06.2019. 17:00 СЛ 16
161007 Студијска аудиотехника др Драган Новковић 16.06.2019. 10:00 106 6
170415 Студијска и ванстудијска ТВ продукција др Ивана Милошевић 17.06.2019. 17:00 406 0
162107 Студијска и ванстудијска телевизијска продукција др Ивана Милошевић 17.06.2019. 17:00 406 18
260211 Телевизијска продукција др Ивана Милошевић 20.06.2019. 10:00 406 0
160807 Телевизијски системи и видео технологије др Ивана Милошевић 20.06.2019. 10:00 406 20
110403 Телекомуникације др Славица Маринковић 22.06.2019. 13:00 СД 0
110707 Телекомуникације др Славица Маринковић 22.06.2019. 13:00 СД 5
317315 Телекомуникациона мерења др Мирослав Лутовац 16.06.2019. 17:00 203 4
170411 Телекомуникациони сервиси и технологије др Амела Зековић 24.06.2019. 10:00 302,304 111
110411 Телекомуникациони сервиси и технологије др Амела Зековић 24.06.2019. 10:00 302,304 0
121107 Техника високог напона др Александра Грујић 27.06.2019. 10:00 304 55
150410 Технике визуелног програмирања др Зоран Ћировић 26.06.2019. 13:00 402,403,409 2
151307 Технике визуелног програмирања др Зоран Ћировић 26.06.2019. 13:00 402,403,409 125
230411 Технике виртуелизације др Борислав Ђорђевић 15.06.2019. 17:00 112,109 0
230411 Технике виртуелизације и рачунарство у облаку др Борислав Ђорђевић 15.06.2019. 17:00 112,109 0
120413 Технике високог напона др Александра Грујић 27.06.2019. 10:00 304 0
160707 Технике снимања слике мр Александар Кајевић 26.06.2019. 13:00 310,ГСЛ 22
150511 Технологије за електронско учење др Слободанка Ђенић 18.06.2019. 10:00 403,402 96
140111 Увод у дијагностику возила мр Милија Џекулић 23.06.2019. 10:00 СЛ 1
150711 Увод у Интернет технологије др Зоран Ћировић 24.06.2019. 10:00 402,403,409,607 76
150402 Увод у објектно програмирање др Светлана Штрбац-Савић 17.06.2019. 10:00 607,402,403,509 0
150207 Увод у објектно програмирање др Светлана Штрбац-Савић 17.06.2019. 10:00 607,402,403,509 172
130117 Увод у рачунарство у облаку др Немања Мачек 22.06.2019. 17:00 509 12
220511 Управљање електроенергетским претварачима др Жељко Деспотовић 22.06.2019. 17:00 ГСЛ 2
180317 Управљање електронским и електричним отпадом др Емилија Кисић 18.06.2019. 10:00 302 3
317106 Управљање квалитетом електричне енергије др Александра Грујић 25.06.2019. 17:00 302 30
160404 Управљање производњом др Живорад Васић 26.06.2019. 13:00 607,СЛ 0
171207 Управљање производњом и логистиком др Живорад Васић 26.06.2019. 13:00 607,СЛ 0
171207 Управљање производњом и услугама др Живорад Васић 26.06.2019. 13:00 607,СЛ 6
172107 Управљање пројектима др Живорад Васић 26.06.2019. 13:00 607,СЛ 15
160405 Управљање пројектима и инвестицијама др Живорад Васић 26.06.2019. 13:00 607,СЛ 0
172107 Управљање пројектима и инвестицијама др Живорад Васић 26.06.2019. 13:00 607,СЛ 169
317110 Управљање процесима др Вера Петровић 24.06.2019. 17:00 406 27
141307 Управљање у реалном времену др Вера Петровић 18.06.2019. 13:00 304 34
100414 Физика др Владимир Павловић 26.06.2019. 17:00 106 0
101207 Физика др Владимир Павловић 26.06.2019. 17:00 106 21
181417 Физичко-хемијски процеси у рециклажним технологијама др Зоранка Малешевић 23.06.2019. 13:00 510 1
250113 Функционални програмски језици др Перица Штрбац 24.06.2019. 17:00 607 1
150411 Функционално програмирање др Перица Штрбац 22.06.2019. 13:00 607,509,506 89
260311 ХД и 3Д телевизија др Миле Петровић 23.06.2019. 17:00 406 0
240612 Хибридна и електро возила др Милан Мијалковић 17.06.2019. 17:00 СЛ 0
317112 Хибридна и електро возила др Милан Мијалковић 17.06.2019. 17:00 СЛ 1
© 2019 Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија, Београд
Војводе Степе 283, office@viser.edu.rs, +381 11 2471 099