Милан Јовић

• Мастер академске студије: Универзитет у Београду, Електротехнички факултет, Електроенергетски системи [2012-2014]

Рођен 1986. године у Аранђеловцу. Основну школу је завршио као носилац Вукове дипломе. Средњу техничку школу, смер електротехничар телекомуникација, завршио са одличним успехом уз запажене резултате на окружним и републичким такмичењима из предмета Основи електротехнике и Електроника. Дипломирао је на Енергетском одсеку, смер Електроенергетски системи Електротехничког факултета Универзитета у Београду. На модулу Електроенергетcки системи истог факултета одбранио мастер рад са темом "Модели за анализу преноса пренапонских таласа кроз трансформатор" под менторством професора др Јована Микуловића. Студент докторских студија модула Електроенергетске мреже и системи на Електротехничком факултету Универзитета у Београду.

Од 2013. године запослен са пуним радним временом на Високој школи електротехнике и рачунарства струковних студија (ВИШЕР) у Београду у звањима сарадник у настави и асистент. Пре радног ангажовања на ВИШЕР-у, радио у фирми за опремање ауто сервиса, учествовао у свим сегментима рада фирме, од монтаже опреме до помоћи генералном менаџеру у састављању понуда, припремања спецификације опреме и сл.

Од 2014. године секретар студијског програма Нове енергетске технологије.

маст. инж. Милан Јовић слика

маст. инж. Милан Јовић